Αντελίνα Βαρθακούρη: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό μετά την τεράστια απώλεια κιλών – Φωτογραφία

18:04 - 06/07/2022

Η Αντελίνα Βαρθακούρη από τη στιγμή που τέλειωσε η εκπομπή της στον ΣΚΑΪ έχει περιορίσει τις To άρθρο Αντελίνα Βαρθακούρη: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό μετά την τεράστια απώλεια κιλών – Φωτογραφία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αντελίνα Βαρθακούρη ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό μετά την απώλεια κιλών!

Η Αντελίνα Βαρθακούρη μετά από καιρό απουσίας της από τα social media, επέστρεψε! «Δεν ανεβάζω φωτογραφίες μου, όχι γιατί κρύβομαι αλλά γιατί δεν αισθάνομαι...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Αγνώριστη μετά την τεράστια απώλεια κιλών, ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό!

Η Αντελίνα Βαρθακούρη από τη στιγμή που τέλειωσε η εκπομπή της στον ΣΚΑΪ την περσινή σεζόν, έχει περιορίσει τις προσωπικές αναρτήσεις στα social media, προσπαθώντας όσο μπορεί να κρατάει ένα χαμηλό προφίλ.Η Αντελίνα Βαρθακούρη από τη στιγμή που τέλειωσε η εκπομπή της στον ΣΚΑΪ την περσινή σεζόν, έχει περιορίσει τις προσωπικές αναρτήσεις στα social media, προσπαθώντας όσο μπορεί να κρατάει ένα χαμηλό προφίλ.Η γνωστή παρουσιάστρια, η οποία έχει κάνει ριζικές αλλαγές στην εμφάνισή της καθώς αποχωρίστηκε το ξανθό χρώμα στα μαλλιά της και έγινε ξανά μελαχρινή, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αντελίνα Βαρθακούρη: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό μετά την απώλεια κιλών

Η Αντελίνα Βαρθακούρη απολαμβάνει αυτό το διάστημα τις καλοκαιρινές διακοπές της μαζί με τον σύζυγό της Χάρη και τις δύο κόρες τους. Όπως είναι γνωστό η παρουσιάστρια επέστρεψε σχετικά πρόσφατα στα social media, από τα οποία απείχε για αρκετό καιρό. Πλέον επικοινωνεί ξανά με τους διαδικτυακούς της φίλους. Σήμερα η Αντελίνα Βαρθακούρη ανέβασε μια φωτογραφία […] The post Αντελίνα Βαρθακούρη: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό μετά την απώλεια κιλών appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Λάκης Γαβαλάς: «Η Σπυροπούλου μου είπε ότι της έκαναν πρόταση γι’ αυτό το πρότζεκτ αλλά δυστυχώς είναι έγκυος»

Κώστας Αποστολάκης: Η εξομολόγηση για την κόρη του – «Αισθάνθηκα ότι την αδίκησα»

Βίκυ Κάβουρα: Πότε γεννά η ηθοποιός;

«Λύγισε» ο Γιάννης Καλλιάνος στο Live News: «Εύχομαι να μπορέσουν να τα βγάλουν πέρα απέναντί μου»

Μεγακλής Βιντιάδης για Ελένη Μενεγάκη: «Κάποιοι καλοί άνθρωποι πίσω από τις κάμερες με σχολιάζανε αρνητικά»

Αφροδίτη Λατινοπούλου στο T-live: «Έχω γκέι φίλους που είναι αξιοπρεπείς και δεν προκαλούν… Δεν πάνε στο Pride»