Survivor: Πυρπόλησαν τον τελικό Βρισηίδα Ανδριώτου και Ευρυδίκη Παπαδοπούλου

23:08 - 06/07/2022

Για μια τελευταία φορά στο φετινό Survivor συνάντησαν όλοι, σχεδόν, οι παίκτες τον παρουσιαστή του ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ, Γιώργο […] The post Survivor: Πυρπόλησαν τον τελικό Βρισηίδα Ανδριώτου και Ευρυδίκη Παπαδοπούλου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor – Τελικός: Βρισηίδα Ανδριώτου και Ευρυδίκη Παπαδοπούλου έκαναν πανικό με το τσιφτετέλι τους

Survivor Τελικός: Σε τρελά κέφια, Βρισηίδα Ανδριώτου και Ευρυδίκη Παπαδοπούλου στο Γαλάτσι. Οι δύο πρώην παίκτριες To άρθρο Survivor – Τελικός: Βρισηίδα Ανδριώτου και Ευρυδίκη Παπαδοπούλου έκαναν πανικό με το τσιφτετέλι τους δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Survivor Τελικός: Το καυτό τσιφτετέλι της Βρισηίδας Ανδριώτου και της Ευρυδίκης Παπαδοπούλου

Η «Προσευχή» του Σάκη Αρσενίου ανέβασε το κέφι στον τελικό του Survivor. Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου και η Βρησηίδα Ανδριώτου ανέβηκαν στη σκηνή του Survivor και χόρεψαν τσιφτετέλι. Οι φιναλίστ Στάθης Σχίζας και Άρης Σοϊλέδης χτύπησαν παλαμάκια στις πρώην συμπαίκτριές τους. Το κέφι με τα τραγούδια που ερμήνευσε στην σκηνή ο τραγουδιστής και πρώην παίκτης του […] The post Survivor Τελικός: Το καυτό τσιφτετέλι της Βρισηίδας Ανδριώτου και της Ευρυδίκης Παπαδοπούλου appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννα Νταρίλη για Γιώργο Λουκανίδη: «Ήταν μεγάλη αδικία που τον χάσαμε σε τόσο μικρή ηλικία»

Στέλλα Γεωργιάδου για Γιώργο Λάνθιμο: «Αυτός σκηνοθέτησε το Τώρα Μου Μιλάει αλλά δεν έβαλε το όνομά του»

Ρομπότ Σοφία: Η πρώτη συνέντευξη στην ελληνική τηλεόραση – «Δεν έχουμε καμία επιθυμία να κατακτήσουμε τον κόσμο»

Survivor: Απασφάλισε η Χρύσα για την Ασημίνα – «Είναι ό,τι πιο ανώριμο έχω γνωρίσει στη ζωή μου, δεν έχει στάλα ωριμότητας»

Παραλία: Ένα έκτακτο περιστατικό στο ιατρείο αναστατώνει τη ζωή του Χάρη

MEGA Stories: Ιστορίες ανδρών μπροστά στον καθρέφτη