Κατερίνα Λένη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την ανακοίνωση της αποχώρησής της από τη «Super Κατερίνα»

17:20 - 08/07/2022

Το τέλος της συνεργασίας της με την εκπομπή “Super Κατερίνα” ανακοίνωσε σήμερα λίγο πριν η εκπομπή To άρθρο Κατερίνα Λένη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την ανακοίνωση της αποχώρησής της από τη «Super Κατερίνα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φαίη Σκορδά: Η ανάρτηση μετά την ανακοίνωση της αποχώρησής της από τον ΑΝΤ1 και οι αποχαιρετισμοί των συνεργατών της

Η συνεργασία της παρουσιάστριας με το κανάλι έληξε μετά από 9 χρόνια - Πώς την αποχαιρέτησαν οι συνεργάτες της στα social media

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Φαίη Σκορδά: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποχώρηση από τον ΑΝΤ1

H Φαίη Σκορδά αποτελεί παρελθόν από το ΑΝΤ1 και χθες, στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Πρωινό είπε το αντίο της, εμφανώς συγκινημένη στους τηλεθεατές. Η πρώτη της ανάρτηση στο Instagram ήταν λιτή. «Αληθινές αγκαλιές.. Αυτό κρατάω» έγραψε και ανέβασε πολλές φωτογραφίες με τους συνεργάτες της. Το αντίο «Όπως ξέρετε δεν έχω ετοιμάσει τίποτα. Θα ήθελα ένα λεπτό μόνο για να σας ευχηθώ καλό καλοκαίρι. Μέσα σε ένα λεπτό δεν μπορώ να περιγράψω αυτά τα εννέα – δέκα χρόνια στην οικογένεια του ΑΝΤ1. Θα συγκρατηθώ γιατί χθες μου ήρθε στο μυαλό η γιαγιά μου, η οποία μου έλεγε “σε βλέπω γιατί χαμογελάς και λάμπεις και μου φτιάχνεις τη διάθεση. Και όταν κλαις είσαι τόσο άσχημη, αν έχεις μούτρα δε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Λένη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποχώρησής της από τη «Super Κατερίνα»

  Η τηλεοπτική μαγείρισσα, Κατερίνα Λένη, που τα τελευταία δυο χρόνια βρισκόταν στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου, αποφάσισε να γυρίσει σελίδα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φαίη Σκορδά: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποχώρηση από τον ΑΝΤ1

Η Φαίη Σκορδά αποτελεί παρελθόν από το ΑΝΤ1 και χθες, στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το «Πρωινό» είπε το αντίο της, εμφανώς συγκινημένη στους τηλεθεατές. Η πρώτη της ανάρτηση στο Instagram ήταν λιτή. «Αληθινές αγκαλιές.. Αυτό κρατάω» έγραψε και ανέβασε πολλές φωτογραφίες με τους συνεργάτες της.  

Διαβάστε το στο news.gr

Φαίη Σκορδά: Η ανάρτησή της μετά την ανακοίνωση της αποχώρησής της από τον ΑΝΤ1

Μετά την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με τον ΑΝΤ1, η Φαίη Σκορδά έκανε την πρώτη της ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Μετά από 9 χρόνια η παρουσιάστρια αποχαιρέτησε την οικογένεια του ΑΝΤ1. Μάλιστα το απόγευμα της Παρασκευής, ο τηλεοπτικός σταθμός ανακοίνωσε και επισήμως τη λήξη της συνεργασίας του με την παρουσιάστρια. Στο φινάλε της […] The post Φαίη Σκορδά: Η ανάρτησή της μετά την ανακοίνωση της αποχώρησής της από τον ΑΝΤ1 appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»