Thug Slime: Χαστούκισε νεαρό που παρακολουθούσε το live του – Βίντεο

19:30 - 10/07/2022

Το γύρο του διαδικτύου κάνει τις τελευταίες ώρες ένα βίντεο στο οποίο φαίνεται ο γνωστός τράπερ To άρθρο Thug Slime: Χαστούκισε νεαρό που παρακολουθούσε το live του – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Thug Slime: Φαίνεται σε βίντεο να χαστουκίζει νεαρό που παρακολουθούσε το live του

Σε ένα βίντεο το οποίο κάνει το γύρο του διαδικτύου τις τελευταίες ώρες φαίνεται ο ράπερ Thug Slime, κατά τη διάρκεια ενός live του, να σταματά το τραγούδι και να χαστουκίζει έναν νεαρό ο οποίος βρισκόταν ανάμεσα στο πλήθος. Στην συνέχεια του βίντεο, ο νεαρός φανερά εκνευρισμός για το χαστούκι που του έδωσε ο τράπερ φαίνεται να τον προκαλεί να κατέβει κάτω από την μπάρα όπου βρισκόταν ώστε να… αναμετρηθούν. Κάτι το οποίο έκανε ο Thug Slime με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένταση ενώ στην συνέχεια οι άνδρες που τον συνόδευαν οδήγησαν τον νεαρό εκτός του μαγαζιού. Μέχρι στιγμής, δεν έχουν έρθει στο φως της δημοσιότητας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το περιστατικό ενώ υπάρχουν αναφορές π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»