Θανάσης Πατριαρχέας – Βίβιαν Δράκου: Βάφτισαν τις κόρες τους – Φωτογραφίες TLIFE

08:54 - 17/07/2022

Ξεχωριστής σημασίας ήταν η χθεσινή ημέρα για τον Θανάση Πατριαρχέα και την σύζυγό του Βίβιαν Δράκου To άρθρο Θανάσης Πατριαρχέας – Βίβιαν Δράκου: Βάφτισαν τις κόρες τους – Φωτογραφίες TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Πατριαρχέας: Ο Άγγελος του «Σασμού» βάφτισε τις κόρες του

«Να ζήσετε ζωές μου», έγραψε μεταξύ άλλων, ο Θανάσης Πατριαρχέας στα social media - Δείτε τα βίντεο που ανάρτησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θανάσης Πατριαρχέας - Βίβιαν Δράκου: Βάφτισαν τις κόρες τους στην Πύλο

  Ο Θανάσης Πατριαρχέας και η σύζυγό του, Βίβιαν Δράκου, βάφτισαν το Σάββατο τις κόρες τους στην Πύλο. Το διπλό μυστήριο τελέστηκε στον Ιερό Ναό...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θανάσης Πατριαρχέας: Ο γιατρός του “Σασμού” βάπτισε τις κόρες του

Τις κόρες τους βάπτισαν ο Θανάσης Πατριαρχέας και η σύζυγός του Βίβιαν Δράκου. Η βάπτιση έγινε στην Καλαμάτα, τόπο καταγωγής του ηθοποιού που υποδύεται τον γιατρό στην επιτυχημένη σειρά “Σασμός” του Alpha, και συγκεκριμένα στον Άγιο Ιωάννη Κορώνης. Οι νεοφώτιστες ονομάστηκαν Σταύρια και Κύνθια. Ακολούθησε γλέντι στο πατρικό του Θανάση Πατριαρχέα με ζωντανή ορχήστρα. Δείτε […] The post Θανάσης Πατριαρχέας: Ο γιατρός του “Σασμού” βάπτισε τις κόρες του appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Θανάσης Πατριαρχέας – Βίβιαν Δράκου: Βάπτισαν τις κόρες τους στην Καλαμάτα 

Μια ιδιαίτερη μέρα ήταν η χθεσινήγια τον Θανάση Πατριαρχέα και την σύζυγό του Βίβιαν Δράκου αφού βάφτισαν τις δυο κόρες τους στην Καλαμάτα καθώς είναι ο τόπος καταγωγής του ηθοποιού. Οι νεοφώτιστες πήραν τα ονόματα Κύνθια και Σταύρια με τους γονείς τους να τις καμαρώνουν με συγκίνηση. Η βάφτιση των δυο κοριτσιών πραγματοποιήθηκε στον Άγιο Ιωάννα Κορώνης ενώ στη […] The post Θανάσης Πατριαρχέας – Βίβιαν Δράκου: Βάπτισαν τις κόρες τους στην Καλαμάτα  appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»