Θρήνος στη Θεσσαλονίκη: 23χρονος πνίγηκε στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας

07:42 - 18/07/2022

Στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας της Θεσσαλονίκης έχασε τη ζωή του χθες ένας 23χρονος.Στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας της Θεσσαλονίκης έχασε τη ζωή του χθες ένας 23χρονος.Σύμφωνα με το Λιμενικό Σώμα, ο άτυχος 23χρονος οποίος ανασύρθηκε χωρίς να έχει τις αισθήσεις του. Ο 23χρονος μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ», όπου διαπιστώθηκε ο θάνατος του. Προανάκριση για το τραγικό συμβάν διενεργείται από το […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεσσαλονίκη: Νεκρός 23χρονος στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας

Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε το απόγευμα της Κυριακής από τη θαλάσσια περιοχή Περαίας Θεσσαλονίκης ένας 23χρονος. Ο άτυχος νεαρός μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης «Ιπποκράτειο», όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του. Προανάκριση διενεργείται από το Κεντρικό Λιμεναρχείο Θεσσαλονίκης. Ειδήσεις σήμερα Συντριβή αεροπλάνου στην Καβάλα: Τα τελευταία λόγια του πιλότου με […] Το άρθρο Θεσσαλονίκη: Νεκρός 23χρονος στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Θεσσαλονίκη: Νεκρός 23χρονος λουόμενος στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας

Προανάκριση διενεργείται από το Κεντρικό Λιμεναρχείο Θεσσαλονίκης.

Διαβάστε το στο real.gr

Θεσσαλονίκη: 23χρονος πνίγηκε στην Περαία

Ακόμα ένας πνιγμός καταγράφηκε στις ελληνικές θάλασσες.  Την τελευταία του πνοή στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας της Θεσσαλονίκης άφησε χθες ένας νεαρός άντρας.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Θεσσαλονίκη: 23χρονος πνίγηκε στη θαλάσσια περιοχή της Περαίας

Ο νεαρός μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»