Εβελίνα Παπούλια: «Αποχαιρετά» του διαδικτυακούς της φίλους με ένα ηχηρό μήνυμα – «Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα»

23:44 - 21/07/2022

Μια απρόσμενη ανάρτηση έκανε πριν από λίγες ημέρες η Εβελίνα Παπούλια στον προσωπικό της λογαριασμό στο To άρθρο Εβελίνα Παπούλια: «Αποχαιρετά» του διαδικτυακούς της φίλους με ένα ηχηρό μήνυμα – «Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εβελίνα Παπούλια: Το απρόσμενo μήνυμα που ανησύχησε τους θαυμαστές της – «Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα»

Δείτε τι έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό η ηθοποιός

Διαβάστε το στο in.gr

Εβελίνα Παπούλια: «Αποχαιρετά» του διαδικτυακούς της φίλους με ένα ηχηρό μήνυμα

Μια απρόσμενη ανάρτηση έκανε η Εβελίνα Παπούλια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, προκαλώντας ανάμεικτα συναισθήματα, αλλά και τροφή για σκέψη στους διαδικτυακούς της φίλους. Συγκεκριμένα, η ηθοποιός με ένα μακροσκελές μήνυμα ανακοίνωσε στους διαδικτυακούς της φίλους πως αποφάσισε να κάνει ένα διάλλειμα από τα social media αποκαλύπτοντας τον λόγο που την ώθησε σε αυτήν της την απόφαση. Η Εβελίνα Παπούλια είναι αρκετά ενεργή στα social media και η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές έχει εκφράσει τις απόψεις της σχετικά με θέματα που απασχολούν την καθημερινότητα. Ωστόσο, φαίνεται πως οι τελευταίοι μήνες ήταν… μαύροι για εκείνη, μιας και μετά από τα γεγονότα που συνέβησαν στον

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

H Εβελίνα Παπούλια κάνει ένα διάλειμμα από το Instagram: «Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα»

Η Εβελίνα Παπούλια πριν από λίγες ημέρες με ένα μακροσκελές μήνυμα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ανακοίνωσε στους διαδικτυακούς της φίλους...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Εβελίνα Παπούλια «κατεβάζει ρολά» στα social media – «Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα»

Την απόφασή της να απέχει από τα social media για ένα ορισμένο χρονικό διάστημα κοινοποίησε η Εβελίνα Παπούλια μέσα από […] The post Η Εβελίνα Παπούλια «κατεβάζει ρολά» στα social media – «Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Εβελίνα Παπούλια: Γιατί αποφάσισε να απέχει από τα social media – “Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα”

Η Εβελίνα Παπούλια με ανάρτησή της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ανακοίνωσε την απόφασή της να απέχει από τα social media μέχρι τον Σεπτέμβριο. “Μέσα σε μικρότερο διάστημα ενός μηνός έγινε εμπρηστική ενέργεια στον χώρο εργασίας μας @realfm978 και @ellinikos932 καίγεται το σύμπαν από τις φωτιές, βιασμοί εγκλήματα ειλικρινά η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει […] The post Εβελίνα Παπούλια: Γιατί αποφάσισε να απέχει από τα social media – “Η ψυχοσύνθεσή μου δεν αντέχει τόσα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»