Καθηλώνει η Ρίκα Διαλυνά: «Οδηγήθηκα στην κόλαση του μαρτυρίου – Θεέ μου, ούρλιαξα, είμαι τυφλή»

08:38 - 22/07/2022

Έναν Γολγοθά στο σκοτάδι βίωσε η Ρίκα Διαλυνά, η οποία μίλησε από καρδιάς στην εφημερίδα Espresso και τον δημοσιογράφο Γιάννη […] The post Καθηλώνει η Ρίκα Διαλυνά: «Οδηγήθηκα στην κόλαση του μαρτυρίου – Θεέ μου, ούρλιαξα, είμαι τυφλή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Ρίκα Διαλυνά: «Δεν έβλεπα τίποτα και δεν ήξερα αν θα ξαναδώ. Ούρλιαξα, είμαι τυφλή»!

Η Ρίκα Διαλυνά μίλησε στην εφημερίδα Espresso και αναφέρθηκε στη σοβαρή περιπέτεια που είχε με την υγεία της και συγκεκριμένα με την όρασή της. «Από...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Καθηλώνει η Ρίκα Διαλυνά: «Οδηγήθηκα στην κόλαση του μαρτυρίου – Θεέ μου, ούρλιαξα, είμαι τυφλή»

“Προσπάθησα να τα τραβήξω στην άκρη. Και τότε, έντρομη, διαπίστωσα πως δεν υπήρχαν μαλλιά στο πρόσωπο μου. Απλώς δεν έβλεπα” ομολογεί η Ρίκα Διαλυνά” Έναν Γολγοθά στο σκοτάδι βίωσε η Ρίκα Διαλυνά, η οποία μίλησε από καρδιάς στην εφημερίδα Espresso και τον δημοσιογράφο Γιάννη Αρμουτίδη αποκαλύπτοντας την περιπέτεια που μοιάζει βγαλμένη από φιλμ! Ειδικότερα, η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της Ρίκας Διαλυνά: «Θεέ μου, ούρλιαξα, είμαι τυφλή»

Στον δημοσιογράφο Γιάννη Αρμουτίδη και την εφημερίδα Espresso αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός Ρίκα Διαλυνά την περιπέτειά της. Η αγαπημένη Ελληνίδα σταρ εξομολογήθηκε πως «ύστερα από έναν χρόνο, όπου έμεινα κλεισμένη σε καραντίνα στην Κρήτη, προστατευόμενη από τον κορονοϊό, έφτασα επιτέλους στο Πόρτο Ύδρα. Στο υπέροχο σπίτι μου που λατρεύω. Φανατική οπαδός της καθαριότητας και της […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ρίκα Διαλυνά: "Οδηγήθηκα στην κόλαση του μαρτυρίου"

"Θεέ μου, ούρλιαξα, είμαι τυφλή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ρίκα Διαλυνά: «Οδηγήθηκα στην κόλαση του μαρτυρίου – Θεέ μου, ούρλιαξα, είμαι τυφλή»

"Προσπάθησα να τα τραβήξω στην άκρη. Και τότε, έντρομη, διαπίστωσα πως δεν υπήρχαν μαλλιά στο πρόσωπο μου. Απλώς δεν έβλεπα" ομολογεί η Ρίκα Διαλυνά" Έναν Γολγοθά στο σκοτάδι βίωσε η Ρίκα Διαλυνά, η οποία μίλησε από καρδιάς στην εφημερίδα Espresso και τον δημοσιογράφο Γιάννη Αρμουτίδη αποκαλύπτοντας την περιπέτεια που μοιάζει βγαλμένη από φιλμ! Ειδικότερα, η αγαπημένη Ελληνίδα σταρ εξομολογήθηκε πως «ύστερα από έναν χρόνο, όπου έμεινα κλεισμένη σε καραντίνα στην Κρήτη, προστατευόμενη από τον κορονοϊό, έφτασα επιτέλους στο Πόρτο Ύδρα. Στο υπέροχο σπίτι μου που λατρεύω. Φανατική οπαδός της καθαριότητας και της τάξης, και με δυνάμεις που υπερβαίνουν αι νεότερες μου, άρχισα να μετακινώ πολύ βαριά α

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»