Ρίκι Μάρτιν: Aυτός είναι ο 21χρονος ανιψιός του που τον κατηγόρησε για αιμομιξία

09:30 - 01/08/2022

Με αφορμή τις πρόσφατες καταγγελίες για αιμομιξία από τον ίδιο του τον ανιψιό, ο Ρίκι Μάρτιν βρέθηκε στο μάτι του κυκλώνα. Πώς ξεκίνησαν όλα; «Είμαι ένας τυχερός ομοφυλόφιλος άντρας. Είμαι ιδιαίτερα ευλογημένος που είμαι αυτός που είμαι». Με αυτά τα λόγια αποκάλυψε στις 29 Μαρτίου 2010 μέσω της προσωπικής του ιστοσελίδας τη σεξουαλική του ταυτότητα. […] The post Ρίκι Μάρτιν: Aυτός είναι ο 21χρονος ανιψιός του που τον κατηγόρησε για αιμομιξία appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λέσβος: Αυτός είναι ο 53χρονος αστυνομικός που βίασε την 14χρονη

Σοκαρισμένη είναι η Λέσβος μετά την αποκάλυψη ότι 53χρονος αστυνομικός και προπονητής βόλεϊ βίασε 14χρονη αθλήτριά του και σήμερα δημοσιοποιήθηκαν τα στοιχεία. Η εντολή να γίνει γνωστό όνομα του 53χρονου και να δημοσιοποιηθούν φωτογραφίες του δόθηκε μετά από σχετική διάταξη της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Μυτιλήνης. Δειτε ΕΔΩ ποιος είναι ο 53χρονος.       To άρθρο Λέσβος: Αυτός είναι ο 53χρονος αστυνομικός που βίασε την 14χρονη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Λέσβος: Αυτός είναι ο 53χρονος αστυνομικός που βίασε την 14χρονη

Σοκαρισμένη είναι η Λέσβος μετά την αποκάλυψη ότι 53χρονος αστυνομικός και προπονητής βόλεϊ βίασε 14χρονη αθλήτριά του. Σοκαρισμένη είναι η Λέσβος μετά την αποκάλυψη ότι 53χρονος αστυνομικός και προπονητής βόλεϊ βίασε 14χρονη αθλήτριά του. Σήμερα μάλιστα δημοσιοποιήθηκαν τα στοιχεία του φερόμενου δράστη. Συγκεκριμένα η εντολή να γίνει γνωστό όνομα του 53χρονου και να δημοσιοποιηθούν φωτογραφίες του δόθηκε μετά από σχετική διάταξη της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Μυτιλήνης. Δείτε εδώ ποιος είναι ο 53χρονος.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λέσβος: Αυτός είναι ο 53χρονος αστυνομικός που βίασε την 14χρονη

Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στην αρμόδια εισαγγελική ΑρχήΔιαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»