Βρισηίδα Ανδριώτου: Χάνω πολύ αίμα – Ξυπνάω και νιώθω μουδιασμένα τα πόδια μου

01:00 - 03/08/2022

Για την ταλαιπωρία και το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μετά τη συμμετοχή της στο Survivor μίλησε η Βρισηίδα Ανδριώτου. Η πρώην παίκτρια του ριάλιτι δήλωσε στο instagram πως σύντομα θα κάνει αιματολογικές εξετάσεις, ενώ στη συνέχεια αναφέρθηκε σε όσα την ταλαιπωρούν καθημερινά. Η ίδια δήλωσε μεταξύ άλλων πως από τότε που επέστρεψε από το παιχνίδι αισθάνεται μια έντονη κούραση, ενώ ανέφερε ότι από Σεπτέμβριο θα αρχίσει θεραπεία. «Ή θέλω ξεμάτιασμα ή κάτι έχω πάθει. Είμαι πάρα πολύ κουρασμένη, έχω μια ατονία, μια ζαλάδα. Είμαι πάρα πολύ χαλιά και δεν θέλω να σηκωθώ», είπε η Βρισηίδα Ανδριώτου μέσα από το πρώτο βίντεο που δημοσίευσε στο προφίλ της. Στο δεύτερο βίντεο που ανέβασε, η πρώην

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου για το πρόβλημα υγείας μετά το Survivor: «Ξυπνάω και νιώθω μουδιασμένα τα πόδια μου»

Η Βρισηίδα Ανδριώτου, που έγινε ευρέως γνωστή αποό τη συμμετοχή της στο Survivor, λίγο καιρό μετά τη συμμετοχή της στο reality επιβίωσης, μίλησε για το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί. Η Βρισηίδα Ανδριώτου δήλωσε στο Instagram πως σύντομα θα κάνει αιματολογικές εξετάσεις, ενώ αναφέρθηκε και σε όσα την ταλαιπωρούν καθημερινά. «Δεν έχω κορώνα. Το έχω ... Περισσότερα To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου για το πρόβλημα υγείας μετά το Survivor: «Ξυπνάω και νιώθω μουδιασμένα τα πόδια μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα