Γιάννης Τσιμιτσέλης: Για ψάρεμα με την κόρη του, Εύα

17:42 - 03/08/2022

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης περνά όμορφες καλοκαιρινές στιγμές δίπλα στην αγαπημένη του κόρη, Εύα. Ο ηθοποιός λίγο πριν επιστρέψει στις επαγγελματικές του υποχρεώσεις με την εκπομπή «Fishy» αλλά και τη σειρά της ΕΡΤ «Και όμως είμαι ακόμα εδώ», όπου πρωταγωνιστεί με τη σύντροφό του, Κατερίνα Γερονικολού, βρήκε χρόνο για να βρεθεί δίπλα της. Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης περνάει αρκετό χρόνο με […] The post Γιάννης Τσιμιτσέλης: Για ψάρεμα με την κόρη του, Εύα appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Τσιμιτσέλης: Για ψάρεμα με την κόρη του πήγε ο ηθοποιός

«Έρωτά μου εσύ», έγραψε ο ηθοποιός στη λεζάντα της δημοσίευσής του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης πήγε για ψάρεμα με την κόρη !(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν ξεκινήσει η νέα τηλεοπτική σεζόν, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης απολαμβάνει τις διακοπές του με τη σύντροφό του, Κατερίνα Γερονικολού, αλλά και την οικογένειά του.Αυτές τις μέρες, ο ηθοποιός αναρτά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, φωτογραφίες από τις στιγμές χαλάρωσης μακριά από την Αθήνα και τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις και σύμφωνα με την τελευταία του ανάρτηση, τώρα περνά […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν έχω πρόγραμμα γενικότερα στη ζωή μου"

"Αν είναι να ‘ρθει το παιδί, θε να ‘ρθει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»