Έγκλημα στο Περιστέρι: Θανατική ποινή για τον δολοφόνο ζητά ο πατέρας της 17χρονης – «Θέλω να κλάψουν οι δικοί του, όπως κλαίμε εμείς σήμερα»

19:14 - 03/08/2022

Ο πατέρας της 17χρονης Νικολέττας, η οποία βρέθηκε νεκρή μέσα στο σπίτι της στο Περιστέρι, ζητά την παραδειγματική τιμωρία του δολοφόνου της κόρης του. «Το παιδί μου δεν γυρίζει πίσω, αλλά για αυτόν που της το έκανε αυτό, θέλω τη θανατική ποινή. Θέλω να κλάψουν οι δικοί του, όπως κλαίμε εμείς σήμερα», ανέφερε στο star.gr. Ο ίδιος, Το άρθρο Έγκλημα στο Περιστέρι: Θανατική ποινή για τον δολοφόνο ζητά ο πατέρας της 17χρονης – «Θέλω να κλάψουν οι δικοί του, όπως κλαίμε εμείς σήμερα» εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Αγωνία για τον Δημήτρη Κόκοτα! Νέα προσπάθεια αποσωλήνωσης

Δίκη Πισπιρίγκου για Μαλένα και Ίριδα: Μήνυση στην αδερφή της Δήμητρα καταθέτει ο Δασκαλάκης

Ταμπουρώθηκε στο ιρανικό προξενείο στο Παρίσι υποστηρίζοντας πως είχε εκρηκτικά!

G7: Όχι νέα κλιμάκωση στη Μέση Ανατολή – Στο τραπέζι η χρησιμοποίηση «παγωμένων» ρωσικών κεφαλαίων υπέρ της Ουκρανίας

Τηλεδιάσκεψη Γεραπετρίτη και Κεραμέως με Έλληνες πρέσβεις και προξενους για την επιστολική ψήφο

Έκτακτο Δελτίο Επικίνδυνων Καιρικών Φαινομένων: Πού και πότε θα χτυπήσει τις επόμενες ώρες η κακοκαιρία