Νάσμπεργκ: «Είμαι έτοιμος να δώσω ό,τι έχω για τον ΠΑΟΚ»

19:48 - 03/08/2022

Τις πρώτες σκέψεις του για τον ΠΑΟΚ, μετά την επισημοποίηση της συνεργασίας του με τον «Δικέφαλο», εξέφρασε ο Ιβάν Νάσμπεργκ. Ο Νορβηγός κεντρικός αμυντικός τοποθετήθηκε μέσω επίσημης πλατφόρμας των «ασπρόμαυρων» στο διαδίκτυο αναφέροντας: «Αρχικά, είμαι πολύ περήφανος που βρίσκομαι εδώ. Ήταν δύο δύσκολοι μήνες αναμονής και είναι καλό που εν τέλει είμαι εδώ. Θέλω να προσπαθήσω με τα παιδιά και να προχωρήσουμε μαζί. Ανυπομονώ. Είμαι ένας παίκτης που κάνει τα πάντα για την ομάδα, προκειμένου να πετύχει να κερδίσει παιχνίδια και να παλέψει για το πρωτάθλημα. Βασικά όμως έχω να πω: θα δείτε στο γήπεδο. Νομίζω πως είναι πολύ καλό για μένα που βρίσκεται εδώ ο Ίνγκασον. Θα μου δώσει τις κατάλληλες συμ

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)