Ο Νίκος Ορφανός εξομολογείται για τη Φώφη Γεννηματά: «Με αγκάλιασε με σεβασμό και ένα μεγάλο χαμόγελο»

14:52 - 04/08/2022

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού έδωσε ο Νίκος Ορφανός. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Ο Νίκος Ορφανός εξομολογείται για τη Φώφη Γεννηματά: «Με αγκάλιασε με σεβασμό και ένα μεγάλο χαμόγελο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ορφανός: Η Φώφη Γεννηματά με αγκάλιασε με σεβασμό και χαμόγελο

Όσα εξομολογήθηκε ο Νίκος Ορφανός για την αείμνηστη Φώφη Γεννηματά. Στην αείμνηστη Φώφη Γεννηματά θέλησε να αναφερθεί από καρδιάς ο ηθοποιός Νίκος Ορφανός στη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη δημοσιογράφο Μαρία Σοφιανού. Μιλήστε μου για την αείμνηστη Φώφη Γεννηματά που εσείς γνωρίσατε… Εγώ ξέρετε είμαι ένας βαθύτατα φιλελεύθερος άνθρωπος. Πιστεύω στην αστική ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Ορφανός: Η Φώφη Γεννηματά με αγκάλιασε με σεβασμό και χαμόγελο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Νίκος Ορφανός εξομολογείται για τη Φώφη Γεννηματά: «Με αγκάλιασε με σεβασμό και ένα μεγάλο χαμόγελο»

O Νίκος Ορφανός μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού μεταξύ άλλων, και για την αείμνηστη Φώφη Γεννηματά.O Νίκος Ορφανός μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού μεταξύ άλλων, και για την αείμνηστη Φώφη Γεννηματά.Μιλήστε μου για την αείμνηστη Φώφη Γεννηματά που εσείς γνωρίσατε… Εγώ ξέρετε είμαι ένας βαθύτατα φιλελεύθερος άνθρωπος. Πιστεύω στην αστική δημοκρατία, την θεωρώ το τελειότερο πολίτευμα, με όλες τις αδυναμίες της. Πιστεύω στους νόμους, στους θεσμούς, είμαι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ορφανός για Γεννηματά: "Με αγκάλιασε με σεβασμό και ένα μεγάλο χαμόγελο"

"Θα μείνει αξέχαστη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»