Κορμπεράν: «Αν όλα πήγαιναν καλά δεν θα ήμουν εδώ»

00:36 - 05/08/2022

Κορμπεράν: «Αν όλα πήγαιναν καλά δεν θα ήμουν εδώ» 05/08/2022 Ο Κάρλος Κορμπεράν αναφέρθηκε στα λάθη που έκαναν οι παίκτες του Ολυμπιακού στο ματς με τη Σλόβαν Μπρατισλάβας και δήλωσε ευχαριστημένος από τη συμπεριφορά τους. Αναλυτικά, όσα είπε στην κάμερα της Cosmote TV: Για το ματς: «Το πιο σημαντικό ήταν η συμπεριφορά. Τη βελτιώσαμε αρκετά, όμως σε κάποιες στιγμές του αγώνα δεν ήμασταν καλοί, ούτε στην άμυνα, ούτε στην επίθεση. Έτσι δεν μπορείς να δείξεις τη συμπεριφορά που θα κερδίσει το παιχνίδι. Αφού δεχτήκαμε το γκολ η ομάδα θα μπορούσε είτε να χάσει την αυτοπεποίθηση, είτε να πολεμήσει. Είμαι χαρούμενος γιατί η ομάδα δεν τα παράτησε, πάλεψε μέχρι τ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορμπεράν: «Δε τα παρατήσαμε, θέλαμε καλύτερο αποτέλεσμα»

Ευχαριστημένος απ’ το γεγονός ότι οι παίκτες του δεν τα... παράτησαν μετά το γκολ της Σλόβαν Μπρατισλάβας, αλλά συνέχισαν να κυνηγούν την...

Διαβάστε το στο Zougla

Ολυμπιακός – Κάρλος Κορμπεράν: Αν όλα πήγαιναν καλά, δεν θα ήμουν εδώ – Πρέπει να βελτιωθούμε

Ευχαριστημένος από το γεγονός ότι οι παίκτες του δεν τα… παράτησαν μετά το γκολ της Σλόβαν Μπρατισλάβας, αλλά συνέχισαν να κυνηγούν την ισοφάριση ως το τέλος, εμφανίστηκε ο προπονητής του Ολυμπιακού, Κάρλος Κορμπεράν, μετά το ισόπαλο 1-1 των περσινών πρωταθλητών Ελλάδας με τους Σλοβάκους στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» στην πρώτη τους αναμέτρηση για τον 3ο προκριματικό γύρο του Europa League. Ο Ισπανός τεχνικός που πραγματοποίησε το ντεμπούτο του στον «ερυθρόλευκο» πάγκο, υπογράμμισε πως ο Ολυμπιακός θα πρέπει να βελτιώσει το επίπεδό του, ενώ τόνισε πως αν «όλα πήγαιναν καλά, δεν θα ήμουν εδώ». «Θέλαμε να πετύχουμε το αποτέλεσμα, το μόνο που καταφέραμε ήταν η ισοπαλία. Το πιο σημαντικό ή

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»