Στράτος Τζώρτζογλου: Γενέθλια στο σκάφος – Οι τρυφερές ευχές και το βίντεο από τη Σοφία Μαριόλα

13:30 - 05/08/2022

Για ακόμα ένα καλοκαίρι, ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Σοφία Μαριόλα περνούν μοναδικές στιγμές στις διακοπές To άρθρο Στράτος Τζώρτζογλου: Γενέθλια στο σκάφος – Οι τρυφερές ευχές και το βίντεο από τη Σοφία Μαριόλα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στράτος Τζώρτζογλου: Γιόρτασε τα γενέθλιά του σε σκάφος - Οι ευχές από τη Σοφία Μαριόλα

«Σ’ ευχαριστώ για όλα όσα είσαι! Σ’ ευχαριστώ που ομορφαίνεις την κάθε μου μέρα», έγραψε στη λεζάντα του βίντεο που ανάρτησε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Στράτος Τζώρτζογλου – Σοφία Μαριόλα: Γενέθλια στο σκάφος για τον γνωστό ηθοποιό

Στράτος Τζώρτζογλου και Σοφία Μαριόλα σε μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής τους, περνούν μοναδικές στιγμές στις διακοπές τους, και δεν το κρύβουν. Το ερωτευμένο ζευγάρι βρίσκεται αυτές τις ημέρες στην Αντίπαρο, και σήμερα είναι μία ξεχωριστή μέρα, καθώς ο Στράτος Τζώρτζογλου έχει γενέθλια. Ο γνωστός ηθοποιός γίνεται 57 ετών, και αναμφίβολα μοιάζει μικρότερος ... Περισσότερα To άρθρο Στράτος Τζώρτζογλου – Σοφία Μαριόλα: Γενέθλια στο σκάφος για τον γνωστό ηθοποιό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Στράτος Τζώρτζογλου: Γενέθλια εν πλω – Οι τρυφερές ευχές της Σοφίας Μαριόλα

Ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Σοφία Μαριόλα είναι τρελά ερωτευμένοι και το δείχνουν συνεχώς με τις αναρτήσεις τους στα social media. Το ζευγάρι βρίσκεται αυτές τις ημέρες στην Αντίπαρο και απολαμβάνει τις διακοπές του. Η σημερινή ημέρα είναι ξεχωριστή για τον γνωστό ηθοποιό, καθώς έχει γενέθλια. Συγκεκριμένα γίνεται 57 ετών. Η σύζυγός του ανήρτησε στον […] The post Στράτος Τζώρτζογλου: Γενέθλια εν πλω – Οι τρυφερές ευχές της Σοφίας Μαριόλα appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Στράτος Τζώρτζογλου – Σοφία Μαριόλα: Γενέθλια στο σκάφος για τον γνωστό ηθοποιό

Ο  Στράτος Τζώρτζογλου και Σοφία Μαριόλα σε μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής τους, περνούν μοναδικές στιγμές στις διακοπές τους, και δεν το κρύβουν. Το ερωτευμένο ζευγάρι βρίσκεται αυτές τις ημέρες στην Αντίπαρο, και σήμερα είναι μία ξεχωριστή μέρα, καθώς ο Στράτος Τζώρτζογλου έχει γενέθλια. Ο γνωστός ηθοποιός γίνεται 57 ετών, και αναμφίβολα μοιάζει […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»