Κατάθεση ψυχής από τη Μίνα Αρναούτη: «Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω»

18:34 - 05/08/2022

Η Μίνα Αρναούτη 6,5 χρόνια μετά το τροχαίο του Παντελή Παντελίδη, καθημερινά αντιμετωπίζει αρκετές δυσκολίες, μερικές To άρθρο Κατάθεση ψυχής από τη Μίνα Αρναούτη: «Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μίνα Αρναούτη: «Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω»

Η νεαρή που ήταν μάρτυρας στο τραγικό τροχαίο δυστύχημα περιέγραψε τα όσα βίωσε μετά τον θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μίνα Αρναούτη: «Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω»

«Προσπαθώ και παλεύω με τα θηρία αυτά καθημερινά», εξομολογείται η νεαρή

Διαβάστε το στο in.gr

Μίνα Αρναούτη: Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω, πως θα σταματήσει η καρδιά μου

Από το τροχαίο που κόστισε την ζωή στον Παντελή Παντελίδη έχουν περάσει περίπου 6,5 χρόνια, με την Μίνα Αρναούτη μέσω των social media να αναφέρεται στις κρίσεις πανικού που βίωσε και πώς αυτές άλλαξαν την ζωή της. Σε ανάρτηση που έκανε στο Facebook, σημείωσε μεταξύ άλλων, ότι «ήταν και είναι τόσο ισχυρό σοκ για εμένα όλο αυτό που έζησα που εύχομαι σε όσους δεν μπορούν να με καταλάβουν , να μη χρειαστεί ποτέ να με καταλάβουν.. !!! Τα σχόλια τα κακά πλέον τα έχω συνηθίσει δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν, το μόνο που θέλω είναι να πείσω εμένα ότι θα τελειώσει». Ακολουθεί ολόκληρη η ανάρτηση που έκανε η Μίνα Αρναούτη: «Έπρεπε να περάσουν 6.5 χρόνια για να τολμήσω να κάνω μερικά πράγματα που γι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατάθεση ψυχής από τη Μίνα Αρναούτη: «Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω»

Η Μίνα Αρναούτη 6,5 χρόνια μετά το τροχαίο του Παντελή Παντελίδη, καθημερινά αντιμετωπίζει αρκετές δυσκολίες, μερικές από τις οποίες θέλησε να περιγράψει. Με μια μακροσκελή ανάρτηση στα social media η Μίνα Αρναούτη μιλά για τους λόγους που κλείστηκε σπίτι της, τις κρίσεις πανικού, αλλά και τις δύσκολες στιγμές της καθημερινότητας. Μίνα Αρναούτη – Αναλυτικά η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μίνα Αρναούτη: «Οι κρίσεις πανικού με έκαναν να αισθάνομαι ότι θα πέσω κάτω»

Eξίμισι χρόνια μετά το τροχαίο δυστύχημα του Παντελή Παντελίδη, η Μίνα Αρναούτη αποφάσισε να «ανοίξει» την καρδιά της και σε ανάρτησή της στα social media να μιλήσει για τις κρίσεις πανικού που αντιμετώπισε και πόσο έκαναν την καθημερινότητά της δύσκολη. Η νεαρή ήταν μία εκ των συνεπιβατών που βρισκόταν στο αυτοκίνητο τα ξημερώματα της 18ης […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»