Ανθή Βούλγαρη για metoo: «Υπάρχει και στα media απόστημα που πρέπει να σπάσει»

10:20 - 08/08/2022

Η Ανθή Βούλγαρη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος έδωσαν συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και τον Διονύση Χριστόπουλο. Οι δύο δημοσιογράφοι […] The post Ανθή Βούλγαρη για metoo: «Υπάρχει και στα media απόστημα που πρέπει να σπάσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Βούλγαρη για metoo: «Υπάρχει και στα media απόστημα που πρέπει να σπάσει»

Το metoo ήταν η αρχή για να καταλάβουμε όλοι πως κανείς, όσο ισχυρός και αν είναι, δεν μπορεί να ξεπερνάει τα προσωπικά μας όρια», είπε η δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ανθή Βούλγαρη: «Υπάρχει και στα media απόστημα που πρέπει να σπάσει»

Η Ανθή Βούλγαρη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος έδωσαν συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και τον Διονύση Χριστόπουλο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

«Βόμβα» από την Ανθή Βούλγαρη για metoo: «Υπάρχει και στα media απόστημα που πρέπει να σπάσει»

Η Ανθή Βούλγαρη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος έδωσαν συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και τον Διονύση Χριστόπουλο και εκεί απάντησαν και για το κίνημα metoo. Η Ανθή Βούλγαρη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος έδωσαν συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και τον Διονύση Χριστόπουλο και εκεί απάντησαν και για το κίνημα metoo. Μιλώντας για εργασιακά περιβάλλοντα θέλω να σας ρωτήσω για το metoo, που ανέδειξε τα τοξικά περιβάλλοντα στο χώρο του θεάματος. Υπάρχει και στη δημοσιογραφία απόστημα που πρέπει να σπάσει; Έχετε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ανθή Βούλγαρη: "Υπάρχει και στα media απόστημα που πρέπει να σπάσει"

"Είναι πολύ σημαντικό, όμως, να καταλάβουν οι εν δυνάμει θύτες πως θα υπάρξει τιμωρία και κοινωνική κατακραυγή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»