Μεσσήνη: «Μετάνιωσα, θόλωσα με τα προβλήματα» λέει ο 50χρονος που πέταξε ακουαφόρτε στην πρώην σύζυγό του

08:12 - 12/08/2022

Μετανιωμένος δηλώνει ο 50χρονος από τη Μεσσήνη που πέταξε ακουαφόρτε στην πρώην σύζυγό του. Όπως ισχυρίζεται «θόλωσε» και αναφέρει πως δεν έπρεπε να της έχει επιτεθεί. «Αγόρασα το καυστικό υγρό από το σούπερ μάρκετ» είπε ο άνδρας σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Alpha. «Με είχε φεσώσει, χρωστούσε παντού και έπαιρνε χρήματα από τον λογαριασμό μου. Είχε κάνει οικονομικά ανοίγματα και δεν μπορούσα να τα πληρώνω εγώ. Το έχω μετανιώσει, δεν έπρεπε να της επιτεθώ» προσέθεσε ο 50χρονος – ο πρώην σύζυγος του θύματος o οποίος έλαβε προθεσμία και θα απολογηθεί το Σάββατο (13/8). Το ζευγάρι είχε χωρίσει από το 2015, αλλά, τους τελευταίους μήνες φαίνεται να ζούσε ξανά κάτω από την ίδια στέγη. Ο 50χρο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μεσσήνη: Μετανιωμένος δηλώνει ο 50χρονος που έριξε καυστικό υγρό στην πρώην σύζυγό του

Μετανιωμένος προσπαθεί να εμφανιστεί ο 50χρονος που την Τετάρτη έριξε καυστικό υγρό στην 49χρονη πρώην σύζυγό του στην Μεσσήνη. Ο 50χρονος από την Μεσσήνη τώρα συνειδητοποίησε τι έκανε, σύμφωνα με τα όσα υποστήριξε ο δικηγόρος του Θανάσης Ηλιόπουλος που μίλησε στον ΑΝΤ1. Ο δικηγόρος υποστήριξε πως ο 50χρονος θέλει να… συμπαρασταθεί στην 49χρονη πρώην σύζυγό […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας 20/4/2024

Αποδοκίμασαν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο στον Βόλο – «Δεν έχουν καμία σχέση με την δημοκρατία»

Πέθανε ο αδερφός της Ελένη Βιτάλη – «Ξεψύχησες στα χέρια μου»

Ο Τσιτσιπάς στα ημιτελικά της Βαρκελώνης μετά από ματς θρίλερ

«Έκλεισε» και το ευρωψηφοδέλτιο του ΠΑΣΟΚ – Αυτοί είναι οι τελευταίοι οκτώ υποψήφιοι

Δένδιας: Για την Ελλάδα ο Λόρδος Βύρων ήταν ο πιο γνωστός φιλέλληνας