«Θα ήθελα ο Τριαντάφυλλος να είναι μαζί μου στο All Star Survivor, θα τον… πατούσα κάτω»

14:46 - 14/08/2022

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ μίλησε στην Espresso και στον Ηλία Μαραβέγια. Μεταξύ άλλων, ο make up artist δήλωσε πως θα είχε […] The post «Θα ήθελα ο Τριαντάφυλλος να είναι μαζί μου στο All Star Survivor, θα τον… πατούσα κάτω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Θα ήθελα ο Τριαντάφυλλος να είναι μαζί μου στο Survivor All Star, θα τον πατούσα κάτω

“Επίσης θα είχε πλάκα να έβλεπα τον Τριαντάφυλλο, ο οποίος έκανε κάτι περίεργα σχόλια για εμένα” είπε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ. Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ μίλησε στην Espresso και στον Βαγγέλη Καράλη για το ενδεχόμενο να λάμβανε μέρος στο Survivor All Star και πόσο θα ήθελε να έχει μαζί του τον Τριαντάφυλλο.  Ποιους πρώην survivors θα ήθελες ... Περισσότερα To άρθρο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Θα ήθελα ο Τριαντάφυλλος να είναι μαζί μου στο Survivor All Star, θα τον πατούσα κάτω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Survivor All Star: «Θα ήθελα να είναι ο Τριαντάφυλλος μαζί μου - Θα τον… πατούσα κάτω»

«Είπε ότι δεν ήξερε πως τραγουδώ, ενώ όλη η Ελλάδα ξέρει τις επιτυχίες μου 'Yiammy' και 'Versace'», ανέφερε μεταξύ άλλων,…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Θα ήθελα τον Τριαντάφυλλο στο All Star του Survivor, θα τον… πατούσα κάτω

«Θα είχε πλάκα να έβλεπα τον Τριαντάφυλλο, ο οποίος έκανε κάτι περίεργα σχόλια για εμένα»

Διαβάστε το στο news.gr

Survivor All Star: «Θα ήθελα να είναι ο Τριαντάφυλλος μαζί μου – Θα τον… πατούσα κάτω»

«Είπε ότι δεν ήξερε πως τραγουδώ, ενώ όλη η Ελλάδα ξέρει τις επιτυχίες μου «Yiammy» και «Versace», ανέφερε μεταξύ άλλων, ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για τον Τριαντάφυλλο Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ μίλησε στην «Espresso» και μεταξύ άλλων, δήλωσε πως θα είχε πλάκα να είναι μαζί του στο Survivor All Star -αν πάει- ο Τριαντάφυλλος για να τον […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»