Άρης: Γκούντγουιν και Χάγκινς «πάτησαν» Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

23:04 - 16/08/2022

Ο Σέβεζ Γκούντγουιν έφτασε στη Θεσσαλονίκη αργά το απόγευμα της Τρίτης 16/8, κλείνοντας τον πρώτο «κύκλο» αφίξεων των παικτών του Άρη. Είχαν προηγηθεί το μεσημέρι οι Νοά Χόρκλερ και Τζος Χάγκινς. Ο 24χρονος φόργουορντ-σέντερ, τον οποίο υποδέχτηκε στο αεροδρόμιο «Μακεδονία» ο μάνατζερ του Άρη, Χρήστος Ταπούτος, έδειξε ενθουσιασμένος και ανυπόμονος για τη νέα πρόκληση στην καριέρα του, ενώ έστειλε το μήνυμά του στον κόσμο του Άρη. «Είμαι ενθουσιασμένος που θα παίξω στον Άρη και θα αποτελέσω μέλος μιας ξεχωριστής ομάδας. Ανυπομονώ να γνωρίσω τους συμπαίκτες μου και τον κόουτς και να αγωνιστώ μαζί τους, όπως και τον κόσμο της ομάδας. Είμαι έτοιμος να ξεκινήσω, έτοιμος να κερδίσω», είπε ο Γκούντγουι

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)