Ρεγγίνα Μακέδου: Μας δείχνει τις αλλαγές που έχει υποστεί στην εμφάνισή της λόγω της περιπέτειας με την υγεία της

15:30 - 18/08/2022

Η Ρεγγίνα Μακέδου δίνει τη δική της σκληρή μάχη για τη ζωή της και μετά την To άρθρο Ρεγγίνα Μακέδου: Μας δείχνει τις αλλαγές που έχει υποστεί στην εμφάνισή της λόγω της περιπέτειας με την υγεία της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρεγγίνα Μακέδου: Δείχνει την αλλαγή στην εμφάνισή της μετά την περιπέτεια με την υγεία της

«Σε όλες τις φώτο είναι η ίδια γυναίκα» έγραψε στην ανάρτησή της - Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ρεγγίνα Μακέδου: Δείχνει τις αλλαγές της εμφάνισής της λόγω του καρκίνου και στέλνει το δικό της μήνυμα

Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε στα social media

Διαβάστε το στο in.gr

Ρεγγίνα Μακέδου: Δείχνει τις αλλαγές που έχει υποστεί η εμφάνισή της λόγω της περιπέτειας με την υγεία της

Η Ρεγγίνα Μακέδου έχει κάνει γνωστό πως δίνει τη δική της μάχη με τον καρκίνο και φροντίζει μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, να στέλνει ηχηρά μηνύματα για τον αγώνα που δίνει. Αυτή τη φορά, η χορεύτρια, μέσω μιας σειράς instastories, θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους μερικές φωτογραφίες από το παρελθόν, τότε που ήταν ακόμα απόλυτα υγιής αλλά και μερικές πιο πρόσφατες εικόνες αφότου άρχισε η περιπέτεια με την υγεία της και τον καρκίνο. «Σε όλες τις φώτο είναι η ίδια γυναίκα πριν και μετά τις θεραπείες. Δεν έχω φωτο από τώρα αλλά θα βγάλω. Παίρνω πολλά μηνύματα από εσάς που το περνάτε για το σώμα σας. Παλεύει τόσο για να ζήσετε. Μη σας νοιάζουν τα πολλά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»