Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Η ανάρτηση της Ιλένια Ουίλιαμς για τη κηδεία του πατέρα της – Η επιθυμία της οικογένειας

14:50 - 22/08/2022

Ο Ρόμπερτ Ουίλιαμς έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα της Κυριακής 21/8 σε ηλικία 73 ετών, To άρθρο Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Η ανάρτηση της Ιλένια Ουίλιαμς για τη κηδεία του πατέρα της – Η επιθυμία της οικογένειας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Αυτήν την ώρα η κηδεία του τραγουδιστή – Η επιθυμία της οικογένειάς του

Ο τραγουδιστής έφυγε από τη ζωή την Κυριακή 21 Αυγούστου

Διαβάστε το στο in.gr

Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Σήμερα η κηδεία και η αποτέφρωση της σορού – H επιθυμία της οικογένειας

Σήμερα θα πραγματοποιηθεί η κηδεία του Ρόμπερτ Ουίλιαμς, που έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα της Κυριακής σε ηλικία 73 ετών, έπειτα από μάχη με τον καρκίνο. H κηδεία του Ρόμπερτ Ουίλιαμς θα γίνει στις 11:00 το πρωί στον Αγγλικανικό Ναό του Αγίου Παύλου, στην οδό Φιλελλήνων. Συγγενείς, φίλοι και συνεργάτες θα πουν το τελευταίο αντίο στον αγαπημένο καλλιτέχνη. Όπως ανέφερε η κόρη του, Ιλένια Ουίλιαμς, μέσω ανάρτησής της στα social media, θα ακολουθήσει η αποτέφρωση της σορού. «Η οικογένειά μου και εγώ σας ευχαριστούμε πολύ για τα εκατοντάδες μηνύματα συμπαράστασης και το ενδιαφέρον σας για την οικογένειά μας» έγραψε η Ιλένια Ουίλιαμς, ενώ, όπως αναφέρει, επιθυμία της οικογένειας είναι αντί σ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Συντεντριμμένη η κόρη του Ιλένια – Ντυμένη στα λευκά στην κηδεία του πατέρα της

Το τελευταίο «αντίο» είπαν σήμερα στον Ρόμπερτ Ουίλιαμς συγγενείς, φίλοι και συνεργάτες.Το τελευταίο «αντίο» είπαν σήμερα στον Ρόμπερτ Ουίλιαμς συγγενείς, φίλοι και συνεργάτες.Η κηδεία τελέσθηκε στον Αγγλικανικό Ναό του Αγίου Παύλου, στο κέντρο της Αθήνας και η αποτέφρωση του καλλιτέχνη θα πραγματοποιηθεί, σε στενό οικογενειακό κύκλο. Συντεντριμμένη εμφανίστηκε στην τελετή η κόρη του Ιλένια, η οποία ήταν ντυμένη στα λευκά. Η Ιλένια βρισκόταν συνεχώς δίπλα στην […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Σήμερα η κηδεία – Το μήνυμα της οικογένειάς του

Μετά την κηδεία θα γίνει η αποτέφρωση της σορού του τραγουδιστή σε στενό οικογενειακό κύκλο

Διαβάστε το στο news.gr

Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος δίπλα στην Ιλένια στην κηδεία του πατέρα της (φωτό)

Μπορεί η Ιλένια Ουίλιαμς και ο Δημήτρης Ουγγαρέζος να μην είναι πλέον ζευγάρι όμως οι δύσκολες στιγμές φαίνεται να τους ενώνουν. Σήμερα πραγματοποιήθηκε η κηδεία του Ρόμπερτ Ουίλιαμς στον Αγγλικανικό Ναό στην Φιλελλήνων και η Ιλένια ήταν συντετριμμένη ενώ εμφανίστηκε εκεί ντυμένη στα λευκά. Ο μπαμπάς της και γνωστός τραγουδιστής και συνθέτης έφυγε από τη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ρόμπερτ Ουίλιαμς: Αυτήν την ώρα η κηδεία του τραγουδιστή – Η επιθυμία της οικογένειάς του

Ο τραγουδιστής έφυγε από τη ζωή την Κυριακή 21 Αυγούστου έχοντας δώσει μάχη με τον καρκίνοΔιαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»