Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Θα ήθελα να είμαι ο επόμενος Bachelor»

19:10 - 22/08/2022

Αρκετά ευδιάθετος και χαρούμενος, ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ αποφάσισε να κάνει q&a στο Instagram και να απαντήσεις στις ερωτήσεις που του έκαναν οι followers του. Ανάμεσα στις ερωτήσεις που απάντησε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ ήταν και το ενδεχόμενο να είναι ο επόμενος Bachelor. Επιπλέον, ανέφερε τη γνώμη του για τη σχέση Μαρτίκα – Ανδριώτου, εάν έχει κρατήσει […] The post Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Θα ήθελα να είμαι ο επόμενος Bachelor» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Θα ήθελα να είμαι ο επόμενος Bachelor»

Δείτε το βίντεο που ανάρτησε στα social media

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ποιος Βασιλάκος και ποιος Παππάς – Ο… Κωσταντίνος Εμμανουήλ φιλοδοξεί να γίνει ο επόμενος Bachelor

Θα τον δούμε ξανά στη μικρή οθόνη;

Διαβάστε το στο in.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Θα ήθελα να είμαι ο επόμενος Bachelor – Γιατί όχι;

Η κακοκαιρία κράτησε στο σπίτι του τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ και έτσι αποφάσισε να ασχοληθεί με τους διαδικτυακούς του φίλους. Ο make up artist και πρώην παίκτης του Survivor προχώρησε σε ένα Q&A προκειμένου να λύσει όλες τις απορίες των φίλων του. Ανάμεσα στις ερωτήσεις που δέχθηκε ήταν και μια που αφορούσα ένα ενδεχόμενο επαγγελματικό του βήμα. Θα γινόταν ο επόμενος Bachelor, ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ; «Μου το έχουν πει πάρα πολλοί ότι θα μπορούσα να είμαι ο επόμενος Bachelor. Θα είχε πάρα πολύ ενδιαφέρον τηλεοπτικά να ήμουν ο επόμενος Bachelor. Και ναι, γιατί όχι; Θα ήθελα να είμαι ο επόμενος Bachelor. Why not;» απάντησε ο make up artist. To Bachelor είναι ριάλιτι το οποίο έχει προκ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Θα ήθελα να είμαι ο επόμενος Bachelor»

Με ένα Q&A επέστρεψε στο Instagram ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ απαντώντας σε ερωτήσεις που του έκαναν οι ακόλουθοί του.Με ένα Q&A επέστρεψε στο Instagram ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ απαντώντας σε ερωτήσεις που του έκαναν οι ακόλουθοί του.Μέσα από μία ανάρτησή του, ο πρώην παίκτης του Survivor, κλήθηκε να απαντήσει στο εάν θα ήθελε να είναι ο επόμενος Bachelor. O makeup artist απάντησε στον χρήστη του Instagram που τον ρώτησε, μέσω ενός βίντεο. Σε αυτό […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Θα είναι ο επόμενος Έλληνας Bachelor;

Μετά τον Παναγιώτη Βασιλάκο και τον Αλέξη Παππά μήπως έρθει ο… Κωνσταντίνος Εμμανουήλ στη θέση του πρωταγωνιστή στο ριάλιτι της […] The post Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Θα είναι ο επόμενος Έλληνας Bachelor; appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Θέλω να είμαι ο επόμενος Έλληνας Bachelor»

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Θέλω να είμαι ο επόμενος Έλληνας Bachelor» Η κακοκαιρία κράτησε στο σπίτι του τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ και έτσι αποφάσισε να ασχοληθεί με τους διαδικτυακούς του φίλους. Ο make up artist και πρώην παίκτης του Survivor προχώρησε σε ένα Q&A προκειμένου να λύσει όλες τις απορίες των φίλων του. Ανάμεσα στις ερωτήσεις που δέχθηκε […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»