Χρύσπα: Γιατί αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας;

14:14 - 27/08/2022

Ήταν καλοκαίρι του 2004 όταν η Ελλάδα χόρευε στον ρυθµό του τραγουδιού της Χρύσπας «Μου κάνει πλάκα ο Θεός». ∆εκαοκτώ χρόνια µετά, […] The post Χρύσπα: Γιατί αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσπα: Για αυτό αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας

“Το είχα βάλει πείσµα να το κάνω, γι’ αυτό και αποτραβήχτηκα λίγο” ανέφερε η Χρύσπα. Η Χρύσπα μίλησε στην Secret και στην Σπυριδούλα Τριάντου για τη μεγάλη επιτυχία και το λόγο που είχε αποσυρθεί από τα φώτα της δημοσιότητας. Ήταν καλοκαίρι του 2004 όταν η Ελλάδα χόρευε στον ρυθµό του τραγουδιού της Χρύσπας «Μου κάνει ... Περισσότερα To άρθρο Χρύσπα: Για αυτό αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χρύσπα: Ο λόγος που αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας

Η Χρύσπα ετοιµάζεται να ξανασυστηθεί στο κοινό της μετά από αρκετό καιρό. Πρόσφατα σε συνέντευξή της σε γνωστή εφημερίδα δήλωσε: «Ανοιξε ο κλάδος...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρύσπα: Αυτός είναι ο λόγος που αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας

Ήταν καλοκαίρι του 2004 όταν η Ελλάδα χόρευε στον ρυθμό του τραγουδιού της Χρύσπας «Μου κάνει To άρθρο Χρύσπα: Αυτός είναι ο λόγος που αποτραβήχτηκε από τα φώτα της δημοσιότητας δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»