Βίκυ Κάβουρα: «Λες να μην κατάλαβε ο Παντελής Καναράκης ότι ήταν κακό αυτό που έγινε;»

12:22 - 30/08/2022

Για τη συνεργασία της με τον Παντελή Καναράκη στο θέατρο που ναυάγησε, μίλησε η Βίκυ Κάβουρα στην εκπομπή Ποιος είναι […] The post Βίκυ Κάβουρα: «Λες να μην κατάλαβε ο Παντελής Καναράκης ότι ήταν κακό αυτό που έγινε;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Κάβουρα: Σιγά μην πάρω τηλέφωνο τον Παντελή Καναράκη, ήταν κακό αυτό που έγινε

“Εκείνη τη στιγμή που το βίωσα ήταν πολύ άσχημο. Με πήγε πολύ πίσω” δήλωσε η Βίκυ Κάβουρα. Η Βίκυ Κάβουρα μίλησε στο Ποιος είναι πρωινιάτικα και στον Αλέξανδρο Ρούτα για τη συνεργασία της με τον Παντελή Κανράκη στο θέατρο που δεν προχώρησε. «Εκείνη τη στιγμή που το βίωσα ήταν πολύ άσχημο. με πήγε πολύ πίσω. ... Περισσότερα To άρθρο Βίκυ Κάβουρα: Σιγά μην πάρω τηλέφωνο τον Παντελή Καναράκη, ήταν κακό αυτό που έγινε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βίκυ Κάβουρα: Λες να μην κατάλαβε ο Παντελής Καναράκης ότι ήταν κακό αυτό που έγινε;

Για τη συνεργασία της με τον Παντελή Καναράκη στο θέατρο η οποία δυστυχώς και ναυάγησε, μίλησε η Βίκυ Κάβουρα στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» το πρωί της Τρίτης (30/08). «Εκείνη τη στιγμή που το βίωσα ήταν πολύ άσχημο. Με πήγε πολύ πίσω. Οικονομικά ήμουν σε μια φάση που είπα “Τι γίνεται τώρα; Μετά από δύο μήνες προβών δεν θα πληρωθώ κιόλας και δεν έχω κλείσει και κάτι άλλο”; Αλλά τελείωσε, πήγαμε γι’ άλλα», είπε χαρακτηριστικά η Βίκυ Κάβουρα. «Σιγά μην τον πάρω τηλέφωνο. Λες να μην κατάλαβε ότι ήταν κακό αυτό που έγινε και να μην νιώθει άσχημα απέναντί μου; Φυσικά και θα νιώθει άσχημα και μετά από κανά δυο χρόνια μπορεί να ξανασυνεργαστούμε και να μου ζητήσει και συγγν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βίκυ Κάβουρα: «Λες να μην κατάλαβε ο Παντελής Καναράκης ότι ήταν κακό αυτό που έγινε;»

Για τη συνεργασία της με τον Παντελή Καναράκη στο θέατρο που ναυάγησε, μίλησε η Βίκυ Κάβουρα στην εκπομπή Ποιος είναι πρωινιάτικα και τον Αλέξανδρο Ρούτα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Βίκυ Κάβουρα: «Λες να μην κατάλαβε ο Παντελής Καναράκης ότι ήταν κακό αυτό που έγινε;»

Για τη συνεργασία της με τον Παντελή Καναράκη στο θέατρο που ναυάγησε, μίλησε η Βίκυ Κάβουρα στην εκπομπή Ποιος είναι πρωινιάτικα και τον Αλέξανδρο Ρούτα.Για τη συνεργασία της με τον Παντελή Καναράκη στο θέατρο που ναυάγησε, μίλησε η Βίκυ Κάβουρα στην εκπομπή Ποιος είναι πρωινιάτικα και τον Αλέξανδρο Ρούτα.«Εκείνη τη στιγμή που το βίωσα ήταν πολύ άσχημο, με πήγε πολύ πίσω. Οικονομικά ήμουν σε μια φάση που είπα «Τι γίνεται τώρα; Μετά από δύο μήνες προβών δεν θα πληρωθώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βίκυ Κάβουρα:  «Ο Παντελής Καναράκης φέρθηκε άσχημα και με πήγε πίσω»

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Βίκυ Κάβουρα και αναφέρθηκε στην αποτυχημένη συνεργασία της με τον Παντελή Καναράκη στο θέατρο.Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κι εξήγησε πως η συμφωνία αυτή την πήγε πίσω και την επηρέασε πολύ σε οικονομικό επίπεδο. Τόνισε μάλιστα, πως δεν έχει σκοπό να επικοινωνήσει ξανά με τον Παντελή Καναράκη.«Εκείνη τη […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Βίκυ Κάβουρα: "Λες να μην κατάλαβε ο Παντελής Καναράκης ότι ήταν κακό αυτό που έγινε;"

"Σιγά μην τον πάρω τηλέφωνο. Φυσικά και θα νιώθει άσχημα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»