Ξέσπασε η Μαργαρίτα Θεοδωράκη για διαθήκη Μίκη: «Δεν είμαστε κληρονόμοι, είναι προσβλητικό…». Τι είπε για Νίκο Κουρή

21:34 - 31/08/2022

Γιατί η Μαργαρίτα Θεοδωράκη είναι πικραμένη με τον πατέρα της για όσα έγραψε στη διαθήκη του; Η Μαργαρίτα Θεοδωράκη μίλησε στην εκπομπή «Στούντιο 4» για τον αείμνηστο Μίκη Θεοδωράκη, τη ζωή της μαζί του αλλά και όσα συνέβησαν μετά το θάνατό του με την διαθήκη του. Αρχικά δήλωσε πως νιώθει τυχερή που είναι κόρη του: […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Ξέσπασε η Μαργαρίτα Θεοδωράκη για διαθήκη Μίκη: «Δεν είμαστε κληρονόμοι, είναι προσβλητικό…». Τι είπε για Νίκο Κουρή.

Διαβάστε Περισσότερα στο fimes.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαργαρίτα Θεοδωράκη: Η πικρία της για τη διαθήκη του Μίκη – «Για εμένα είναι προσβλητικό και υποτιμητικό»

Στην εκπομπή «Στούντιο 4» μίλησε η Μαργαρίτα Θεοδωράκη για άγνωστες πτυχές της σχέσης της με τον αείμνηστο πατέρα της, Μίκη Θεοδωράκη. «Πάντα νιώθω για όλη τη ζωή που έζησα και που είχα αυτόν τον πατέρα. Βέβαια, και η μαμά δίπλα δεν μπορείς να φανταστείς τι σημασία είχε στη ζωή του. Δεν νομίζω ο πατέρας μου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ fimes.gr

Κωνσταντίνος Φλώρος: Ποιος ο 33χρονος βουλευτής που έσπασε τη μύτη του Βασίλη Γραμμένου. Βιογραφικό

Συντάξεις Μαΐου 2024 ΙΚΑ, ΟΑΕΕ, ΟΓΑ, Δημόσιο: Στα ΑΤΜ τα χρήματα, νέες ημερομηνίες, ώρες πληρωμής

Συντάξεις Μαΐου 2024: Νέες ημερομηνίες, πότε θα εμφανιστούν τα λεφτά στα ΑΤΜ

Λυκούργος Μαρκουδης: Πώς από το Disney Club υποψήφιος ευρωβουλευτής της «Νίκης» [video]

Σήμα από τις τράπεζες: «Βγάλτε τώρα τα λεφτά σας»

Κακά μαντάτα για χιλιάδες φορολογούμενους: Ποιους θα ελέγξει τις επόμενες μέρες η ΑΑΔΕ