Αννίτα Ναθαναήλ: Στην Αμερική με την κόρη της, Τερέζα Χάμπερτ για την πρώτη της μέρα στο Πανεπιστήμιο

21:34 - 31/08/2022

Η Αννίτα Ναθαναήλ δεν θα μπορούσε να είναι περισσότερο περήφανη για την κόρη της, καθώς η To άρθρο Αννίτα Ναθαναήλ: Στην Αμερική με την κόρη της, Τερέζα Χάμπερτ για την πρώτη της μέρα στο Πανεπιστήμιο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αννίτα Ναθαναήλ με την καλλονή κόρη της Τερέζα στην Καλιφόρνια

Η Τερέζα Χάμπερτ ξεκίνησε τις σπουδές της στην Αμερική και οι γονείς της βρέθηκαν στο πλευρό της για να τη…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Tερέζα Χάμπερτ: Στην Αμερική μαζί με τη μητέρα της, Αννίτα Ναθαναήλ, για την πρώτη ημέρα στο Πανεπιστήμιο

Η 18χρονη μόλις ξεκίνησε τις σπουδές της στο Πανεπιστήμιο της Καλιφόρνια, UCLA.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αννίτα Ναθαναήλ: Στην Καλιφόρνια μαζί με την κόρη της, Τερέζα Χάμπερτ για την πρώτη της μέρα στο πανεπιστήμιο

Η κόρη της Αννίτας Ναθαναήλ, Τερέζα Χάμπερτ ξεκίνησε τις σπουδές της στο πανεπιστήμιο της Καλιφόρνια UCLA και οι γονείς της ήταν εκεί για να τη στηρίξουν. Η Αννίτα Ναθαναήλ και ο σύζυγός της, Κρις Χάμπερτ ταξίδεψαν στις ΗΠΑ για να βρίσκονται στο πλευρό της κόρης τους στην πρώτη της μέρα στο πανεπιστήμιο. Η Αννίτα Ναθαναήλ δημοσίευσε στο […] The post Αννίτα Ναθαναήλ: Στην Καλιφόρνια μαζί με την κόρη της, Τερέζα Χάμπερτ για την πρώτη της μέρα στο πανεπιστήμιο appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»