Κάρμεν Ρουγγέρη: «Όταν διαγνώστηκα με καρκίνο σκέφτηκα ότι η ζωή είναι ένας κύκλος που κάποια στιγμή θα τελειώσει»

12:56 - 01/09/2022

Η Κάρμεν Ρουγγέρη μίλησε για τον θάνατο τον γονιών της αλλά και πώς αντιμετώπισε τον καρκίνο, σε συνέντευξη που έδωσε […] The post Κάρμεν Ρουγγέρη: «Όταν διαγνώστηκα με καρκίνο σκέφτηκα ότι η ζωή είναι ένας κύκλος που κάποια στιγμή θα τελειώσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάρμεν Ρουγγέρη: Όταν διαγνώστηκα με καρκίνο σκέφτηκα πως η ζωή είναι ένας κύκλος

Η αγαπημένη ηθοποιός Κάρμεν Ρουγγέρη μίλησε για τα παιδικά της χρόνια, την απώλεια των γονιών της, τον γάμο της με τον συνθέτη Αντρέα Κουλουμπή αλλά και την περιπέτεια υγείας που είχε. Η Κάρμεν Ρουγγέρη, καλεμσένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» μίλησε, μεταξύ άλλων, για τον χαμό του πατέρα της, όταν εκείνη ήταν μόλις 17 ετών ... Περισσότερα To άρθρο Κάρμεν Ρουγγέρη: Όταν διαγνώστηκα με καρκίνο σκέφτηκα πως η ζωή είναι ένας κύκλος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κάρμεν Ρουγγέρη: «Όταν διαγνώστηκα με καρκίνο σκέφτηκα πως η ζωή είναι ένας κύκλος που κάποια στιγμή θα τελειώσει»

Η Κάρμεν Ρουγγέρη μίλησε στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» για τον καρκίνο και τον θάνατο των γονιών της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κάρμεν Ρουγγέρη: "Όταν διαγνώστηκα με καρκίνο σκέφτηκα ότι η ζωή είναι ένας κύκλος που κάποια στιγμή θα τελειώσει"

"Τον πατέρα μου δεν τον είδα νεκρό, γιατί μπαίνοντας στην εκκλησία και αντικρίζοντας το φέρετρο λιποθύμησα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»