Ιλένια Ουίλιαμς: Τα πρώτα λόγια, 12 ημέρες μετά τον θάνατο του Ρόμπερτ Ουίλιαμς – «Παίρνω τον χρόνο μου»

15:54 - 01/09/2022

Δώδεκα ημέρες έχουν περάσει από την ημέρα που έφυγε από τη ζωή ο Ρόμπερτ Ουίλιαμς, νικημένος To άρθρο Ιλένια Ουίλιαμς: Τα πρώτα λόγια, 12 ημέρες μετά τον θάνατο του Ρόμπερτ Ουίλιαμς – «Παίρνω τον χρόνο μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιλένια Ουίλιαμς: Τα πρώτα λόγια μετά τον θάνατο του πατέρα της, Ρόμπερτ

  Την Κυριακή 21 Αυγούστου, ο Ρόμπερτ Ουίλιαμς έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 73 ετών, μετά από μάχη που έδωσε με τη ζωή του. O θάνατος του τραγουδιστή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Το πρώτο μήνυμα της μετά τον θάνατο του πατέρα της – «Η ζωή συνεχίζεται, προχωράμε»

Την πρώτη της ανάρτηση έκανε η Ιλένια Ουίλιαμς στα social media ύστερα από τον θάνατο του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς.Την πρώτη της ανάρτηση έκανε η Ιλένια Ουίλιαμς στα social media ύστερα από τον θάνατο του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς.Η Ιλένια Ουίλιαμς σημείωσε χαρακτηριστικά πως «άβολο… Θέλω να σας ευχαριστήσω για τα μηνύματα σας, τη στήριξη σας, τη συμπαράσταση σας, όλα. Είμαι καλά. Επειδή μου στέλνετε μηνύματα αν είμαι καλά. Παίρνω λίγο τον χρόνο μου, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Μιλά για πρώτη φορά μετά τον θάνατο του πατέρα της

H Ιλένια Ουίλιαμς ανέβασε ένα βίντεο στο Instagram, θέλοντας να ευχαριστήσει τους διαδικτυακούς της φίλους για τα μηνύματα συμπαράστασης.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Μιλά πρώτη φορά μετά τον θάνατο του πατέρα της

Ο Ρόμπερτ Ουίλιαμς έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 73 ετών την Κυριακή 21 Αυγούστου έπειτα από μάχη με τον καρκίνο. Ο θάνατος του τραγουδιστή και μουσικοσυνθέτη βύθισε στο πένθος την οικογένειά του και τον καλλιτεχνικό του κόσμο. Η Ιλένια, το ένα από τα τρία παιδιά του, ανέβασε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο […] The post Ιλένια Ουίλιαμς: Μιλά πρώτη φορά μετά τον θάνατο του πατέρα της appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»