Η Ευγενία Μανωλίδου απάντησε για τις φήμες σχετικά με την προσωπική της ζωή

10:32 - 02/09/2022

Την Ευγενία Μανωλίδου συνάντησαν οι δημοσιογράφοι το βράδυ της Πέμπτης και οι ερωτήσεις έπεσαν βροχή. Η τηλεόραση, η οικογένειά της, […] The post Η Ευγενία Μανωλίδου απάντησε για τις φήμες σχετικά με την προσωπική της ζωή appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευγενία Μανωλίδου: Η αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για τις φήμες σχετικά με την προσωπική της ζωή

Η κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» συνάντησε την Ευγενία Μανωλίδου σε εγκαίνια έκθεσης, με τη σύζυγο του Άδωνι Γεωργιάδη να απαντά για το ενδεχόμενο επιστροφής της στην τηλεόραση, αλλά και για τα δημοσιεύματα που αφορούσαν την προσωπική της ζωή. «Δεν μου έχει λείψει η τηλεόραση. Δεν βλέπω τηλεόραση καθόλου πια γιατί δεν έχω τον χρόνο. ... Περισσότερα To άρθρο Ευγενία Μανωλίδου: Η αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για τις φήμες σχετικά με την προσωπική της ζωή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ευγενία Μανωλίδου: Απάντησε για τις φήμες σχετικά με την προσωπική της ζωή

Για την τηλεόραση, την οικογένειά της, και τις φήμες για την προσωπική της ζωή μίλησε η Ευγενία Μανωλίδου.Για την τηλεόραση, την οικογένειά της, και τις φήμες για την προσωπική της ζωή μίλησε η Ευγενία Μανωλίδου.«Δεν μου έχει λείψει η τηλεόραση. Δεν βλέπω τηλεόραση πια γιατί δεν έχω χρόνο, είμαι από το πρωί μέχρι αργά το απόγευμα στη σχολή και το βράδυ στην οικογένειά μου και σε υποχρεώσεις σαν αυτή που έχουμε εδώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ευγενία Μανωλίδου: Η ενόχλησή της σε ερώτηση για την προσωπική της ζωή [Βίντεο]

Βροχή ερωτήσεων δέχτηκε η Ευγενία Μανωλίδου τόσο για την επιστροφή της στην τηλεόραση, όσο και για τα όσα γράφτηκαν για την προσωπική της ζωή

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Η Ευγενία Μανωλίδου εξήγησε γιατί δεν θα επέστρεφε ξανά στην τηλεόραση

Η πρώην παρουσιάστρια έχει αφοσιωθεί πλέον στην οικογένειά της και στη σχολή αρχαίων ελληνικών που έχει ανοίξει με τον σύζυγό της, Άδωνι Γεωργιάδη.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Ευγενία Μανωλίδου: Η αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για την προσωπική της ζωή

Η κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» συνάντησε την Ευγενία Μανωλίδου σε εγκαίνια έκθεσης, με τη σύζυγο του Άδωνι Γεωργιάδη να απαντά για το ενδεχόμενο επιστροφής της στην τηλεόραση, αλλά και για τα δημοσιεύματα που αφορούσαν την προσωπική της ζωή. «Δεν μου έχει λείψει η τηλεόραση. Δεν βλέπω τηλεόραση καθόλου πια γιατί δεν έχω τον […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ευγενία Μανωλίδου: Τι απαντά στις φήμες για την προσωπική της ζωή

Δημόσια εμφάνιση μετά από καιρό έκανε η Ευγενία Μανωλίδου. Η γνωστή μουσικός και πρώην παρουσιάστρια βρέθηκε μαζί με τον σύζυγό της Άδωνι Γεωργιάδη και δεν δίστασε να απαντήσει στις ερωτήσεις της εκπομπής του Open “Ποιος είναι πρωινιάτικα”. “Δεν μου έχει λείψει η τηλεόραση. Δεν βλέπω τηλεόραση πια καθόλου γιατί δεν έχω χρόνο. Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι […] The post Ευγενία Μανωλίδου: Τι απαντά στις φήμες για την προσωπική της ζωή appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»