Άσπα: Η αδελφή του Mad Clip συγκινεί με την εξομολόγηση ψυχής της έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

10:40 - 04/09/2022

Έναν χρόνο μετά τον τραγικό θάνατο του Mad Clip, η αδελφή του Άσπα, η οποία ακολουθεί To άρθρο Άσπα: Η αδελφή του Mad Clip συγκινεί με την εξομολόγηση ψυχής της έναν χρόνο μετά τον θάνατό του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άσπα: Η αδελφή του Mad Clip συγκινεί με την εξομολόγησή της έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

Έναν χρόνο μετά τον τραγικό θάνατο του Mad Clip, η αδελφή του Άσπα, η οποία ακολουθεί τα βήματά του στη μουσική, προχώρησε σε μία κατάθεση ψυχής...

Διαβάστε το στο Zougla

H αδελφή του Madclip συγκινεί με την εξομολόγηση ψυχής ένα χρόνο μετά τον θάνατο του γνωστού ράπερ

Κατάθεση ψυχής από την αδερφή του Mad Clip, Άσπας Αναστασοπούλου, 1 χρόνο από τον θάνατό του.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Mad Clip: Εξομολόγηση ψυχής της αδερφής του ένα χρόνο μετά τον θάνατό του

Ένας χρόνος έχει περάσει από τη μέρα που ο Mad Clip βρήκε τραγικό θάνατο σε τροχαίο δυστύχημα. Η αδελφή του, Άσπα Αναστασοπούλου, η οποία ακολουθεί τα βήματά του στο τραγούδι, προχώρησε σε μία εξομολόγηση ψυχής στην εκπομπή Open Weekend. Με αφορμή το τραγούδι που έβγαλε μετά τον χαμό του αδερφού της είπε: «Θέλαμε να κάνουμε όλο αυτό το πρότζεκτ μαζί με τον αδελφό μου. Δυστυχώς ήρθαν τα γεγονότα και δεν προλάβαμε. Το θεώρησα τιμητικό να το κάνω για εκείνον, ήθελα να τον τιμήσω. Μου έλεγε να είμαι ο εαυτός μου και να μην προσποιηθώ ποτέ κάτι άλλο. Αυτό έχω κρατήσει σαν συμβουλή κι αυτό προσπαθώ να κάνω». Σε ερώτηση για το πώς διαχειρίστηκε την απώλεια του Mad Clip, η Άσπα Αναστασοπούλου είπ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άσπα: Η αδελφή του Mad Clip συγκινεί με την εξομολόγησή της, έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

  Έναν χρόνο μετά τον τραγικό θάνατο του Mad Clip, η αδελφή του Άσπα, η οποία ακολουθεί τα βήματά του στη μουσική, προχώρησε σε μία κατάθεση ψυχής. Με...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Mad Clip: Συγκινεί η αδερφή του με την εξομολόγηση ψυχής έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

Ένας χρόνος έχει περάσει από τη μέρα που ο Mad Clip βρήκε τραγικό θάνατο σε τροχαίο δυστύχημα. Η αδελφή του, […] The post Mad Clip: Συγκινεί η αδερφή του με την εξομολόγηση ψυχής έναν χρόνο μετά τον θάνατό του appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Mad Clip: Η εξομολόγηση ψυχής από την αδερφή του ένα χρόνο μετά τον θάνατο του τράπερ

Η αδερφή του Mad Clip, Άσπα Αναστασοπούλου, μίλησε για την απώλεια του γνωστού τράπερ.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Mad Clip: Συγκινεί η αδερφή του με την εξομολόγηση ψυχής έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

"Το θεώρησα τιμητικό να το κάνω για εκείνον"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Mad Clip: Εξομολόγηση ψυχής της αδερφής του ένα χρόνο μετά τον θάνατό του

Ένας χρόνος έχει περάσει από τη μέρα που ο Mad Clip βρήκε τραγικό θάνατο σε τροχαίο δυστύχημα. Η αδελφή του, Άσπα Αναστασοπούλου, η οποία ακολουθεί τα βήματά του στο τραγούδι, προχώρησε σε μία εξομολόγηση ψυχής στην εκπομπή Open Weekend. Με αφορμή το τραγούδι που έβγαλε μετά τον χαμό του αδερφού της είπε: «Θέλαμε να κάνουμε […] The post Mad Clip: Εξομολόγηση ψυχής της αδερφής του ένα χρόνο μετά τον θάνατό του appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Άσπα: Η εξομολόγηση της αδελφή του Mad Clip έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

Έναν χρόνο μετά τον θάνατο του αδερφού της, Mad Clip, η Άσπα, η οποία κάνει τα δικά της βήματα στον χώρο της μουσικής μίλησε στην εκπομπή Open Weekend και την Πένυ Καβέτσου. Με αφορμή το τραγούδι που έβγαλε μετά τον χαμό του Madclip δήλωσε: «Θέλαμε να κάνουμε όλο αυτό το πρότζεκτ μαζί με τον αδελφό μου. […] The post Άσπα: Η εξομολόγηση της αδελφή του Mad Clip έναν χρόνο μετά τον θάνατό του appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»