Mad Clip: Συγκινημένος ο πατέρας του στο ετήσιο μνημόσυνο του τράπερ – Φωτογραφίες TLIFE

12:34 - 04/09/2022

Λίγο πριν τις 12 το μεσημέρι, πραγματοποιήθηκε το ετήσιο μνημόσυνο για τον Mad Clip στο Κοιμητήριο To άρθρο Mad Clip: Συγκινημένος ο πατέρας του στο ετήσιο μνημόσυνο του τράπερ – Φωτογραφίες TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Mad Clip: Συγκινημένη η οικογένειά του στο ετήσιο μνημόσυνό του

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το ετήσιο μνημόσυνο του Mad Clip στο Κοιμητήριο του Παλαιού Φαλήρου. Συγγενείς και φίλοι βρέθηκαν εκεί λίγο πριν από τις 12 για να τιμήσουν τον τράπερ. Συγκινημένος ο πατέρας του Mad Clip, Δημήτρης Αναστασόπουλος μιλώντας στα τηλεοπτικά συνεργεία, εξέφρασε τα θερμά του συλλυπητήρια σε όλες τις μανάδες που έχασαν σε τροχαία τα παιδιά τους. Επίσης […] The post Mad Clip: Συγκινημένη η οικογένειά του στο ετήσιο μνημόσυνό του appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»