Χατζηδάκης: Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας – Δεν τους φοβάμαι

11:12 - 05/09/2022

Με μια μακροσκελή του ανάρτηση ο υπουργός Εργασίας, Κωστής Χατζηδάκης απαντά στην καταδρομική του Ρουβίκωνα στο σπίτι του την Κυριακή (04/09/2022) όπου πέταξαν τρικάκια.  Ο κ. Χατζηδάκης, επιτίθεται στον ΣΥΡΙΖΑ και προσωπικά στον Αλέξη Τσίπρα κατηγορώντας τους ότι ψεύδονται, ενώ διαμηνύει στον Ρουβίκωνα ότι δεν φοβάται.  Όλη η ανάρτηση του Κωστή Χατζηδάκη Πρώτα ήταν ο ... Περισσότερα To άρθρο Χατζηδάκης: Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας – Δεν τους φοβάμαι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χατζηδάκης: Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας

Ο υπουργός Εργασίας επιτίθεται στον ΣΥΡΙΖΑ και προσωπικά στον Αλέξη Τσίπρα κατηγορώντας τους ότι ψεύδονται, ενώ διαμηνύει στον Ρουβίκωνα ότι δεν τους φοβάται

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χατζηδάκης για την παρέμβαση Ρουβίκωνα στο σπίτι του: Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας

«Πρώτα ήταν ο κύριος Τσίπρας, ο οποίος μου χρέωσε την αύξηση των τιμών της ηλεκτρικής ενέργειας σε όλη την Ευρώπη...

Διαβάστε το στο Zougla

Χατζηδάκης για την επίθεση σπίτι του: «Πρώτα ο κύριος Τσίπρας μετά ακολούθησε ο Ρουβίκωνας»

Κωστής Χατζηδάκης για την επίθεση Ρουβίκωνα στο σπίτι του: Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ο οποίος μου χρέωσε την αύξηση…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κωστής Χατζηδάκης για την επίθεση του Ρουβίκωνα στο σπίτι του: «Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας»

Τρικάκια πέταξαν μέλη του Ρουβίκωνα το απόγευμα της Κυριακής, έξω από το σπίτι του υπουργού Εργασίας Κωστή Χατζηδάκη. Συγκεκριμένα, τα μέλη του Ρουβίκωνα με μηχανάκια, πέταξαν τρικάκια διαμαρτυρόμενοι για τις αυξήσεις στους λογαριασμούς ρεύματος. «Στους Ρουβίκωνες έχω να πω μόνο ότι δεν τους φοβάμαι» τόνισε ο υπουργός Εργασίας Κωστής Χατζηδάκης, αναφορικά με την επίθεση που έγινε χθες το βράδυ. «Πρώτα ήταν ο κύριος Τσίπρας. Ο οποίος μου χρέωσε την αύξηση των τιμών της ηλεκτρικής ενέργειας σε όλη την Ευρώπη!» ανέφερε μεταξύ άλλων ο υπουργός Εργασίας. Ολόκληρη η ανάρτησή του Υπουργού στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook: Πρώτα ήταν ο κύριος Τσίπρας. Ο οποίος μου χρέωσε την αύξηση των

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χατζηδάκης: Πρώτα ήταν ο Τσίπρας – μετά ήρθε ο Ρουβίκωνας

Οσα ψεύδη όμως και αν χρησιμοποιήσουν, όσο και αν συκοφαντήσουν, όσες επιθέσεις και αν κάνει ο Ρουβίκωνας, η αλήθεια δεν κρύβεται και η πραγματικότητα θα ‘ναι εδώ για να τους εκδικείται, υπογραμμίζει χαρακτηριστικά ο υπουργός Εργασίας The post Χατζηδάκης: Πρώτα ήταν ο Τσίπρας – μετά ήρθε ο Ρουβίκωνας appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Χατζηδάκης για την επίθεση στο σπίτι του: Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας

Ανάρτηση με αφορμή την επίθεση του Ρουβίκωνα έξω από το σπίτι του, έκανε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook ο Κωστής Χατζηδάκης, υποστηρίζοντας πως «πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, τώρα είναι ο Ρουβίκωνας». «Στους Ρουβίκωνες έχω να πω μόνο ότι δεν τους φοβάμαι», αναφέρει χαρακτηριστικά ο υπουργός Εργασίας, ενώ όπως σημειώνει θα συνεχίσει τη διαδρομή του […]

Διαβάστε το στο mononews.gr

Χατζηδάκης για την επίθεση στο σπίτι του: «Πρώτα ήταν ο κ. Τσίπρας, ακολούθησε ο Ρουβίκωνας»

Ο υπουργός Εργασίας Κωστής Χατζηδάκης μέσω μιας ανάρτησής του στο διαδίκτυο, σχολιάζει την επίθεση που έγινε έξω από το σπίτι του το απόγευμα της Κυριακής, ενώ αναφέρεται και στον Αλέξη…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι