Κώστας Αρζόγλου: Όταν έμαθα για τον όγκο στον εγκέφαλο, αποχαιρέτησα τους πάντες

18:46 - 05/09/2022

Σε μια εξομολόγηση καρδιάς προχώρησε ο Κώστας Αρζόγλου. Για την πιο δύσκολη στιγμή της ζωής του, την περιπέτεια υγεία που αντιμετώπισε, μίλησε ο Κώστας Αρζόγλου στη συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής “Ποιος είναι πρωινιάτικα” στο OPEN. «Η μητέρα μου πέθανε ξαφνικά και δεν πρόλαβα να της πω όσα θα ήθελα. Για καιρό είχα ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Αρζόγλου: Όταν έμαθα για τον όγκο στον εγκέφαλο, αποχαιρέτησα τους πάντες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αρζόγλου: Όταν έμαθα για τον όγκο στον εγκέφαλο αποχαιρέτησα τους πάντες

Για την περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του μίλησε ο Κώστας Αρζόγλου στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα».Για την περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του μίλησε ο Κώστας Αρζόγλου στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα».«Η μητέρα μου πέθανε ξαφνικά και δεν πρόλαβα να της πω όσα θα ήθελα. Για καιρό είχα τύψεις για το θάνατο της μητέρας μου γιατί δεν την άφησα να ταξιδέψει για το Πήλιο που ήμουν εγώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι