Τροχαίο για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ – Στο νοσοκομείο make up artist (photos)

19:20 - 05/09/2022

Οι εικόνες που ανέβασε στα social media ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ μετά το τροχαίοΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τροχαίο για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ – «Δεν αντέχω πονάω πολύ»

Τροχαίο ατύχημα είχε σήμερα Δευτέρα (05/09) ο make up artist και πρώην Survivor, Κωνσταντίνος Εμμανουήλ. Ο makeup artist ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, μία σειρά από βίντεο λίγο μετά το ατύχημα. Στα stories μάλιστα, έδειξε τόσο τα τραύματά του, όσο και τη μηχανή του. «Λοιπόν παιδιά αυτή είναι η κατάσταση μου μόλις τράκαρα με ένα αυτοκίνητο η κοπέλα έτρεχε πάρα πολύ έπεσα με τη μηχανή κάτω στο πάτωμα έχω σκίσει τον αγκώνα μου, το πόδι μου. Από ότι καταλαβαίνετε καταστράφηκε όλη η εβδομάδα έχει… καταστράφηκε η μηχανή, ο καθρέφτης έχει σπάσει όλοι μηχανή πονάω πάρα πολύ και τώρα πάω στο νοσοκομείο είναι όλο λάθος» είπε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ. Σε μία από τις αναρτήσεις

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τροχαίο ατύχημα για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ – Εσπευσμένα στο νοσοκομείο: «Πονάω πολύ»

Δύσκολες φαίνεται πως είναι οι τελευταίες Κωσταντίνος Εμμανουήλ, καθώς είχε τροχαίο ατύχημα με τη μηχανή του. To άρθρο Τροχαίο ατύχημα για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ – Εσπευσμένα στο νοσοκομείο: «Πονάω πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τροχαίο ατύχημα για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ

Ένα τροχαίο ατύχημα είχε νωρίτερα σήμερα, όπως ενημέρωσε ο ίδιος τους διαδικτυακούς του φίλους ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ.  Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ αναρτά συχνά περιεχόμενο στα social media και μοιράζεται με τους ακολουθο΄τς τους διάφορες λεπτομέρειες για τη ζωή του. Ο makeup artist και πρώην παίκτης του Survivor ανέβασε μέσα από το προφίλ του στο Instagram, μερικά βίντεο λίγο μετά […] The post Τροχαίο ατύχημα για τον Κωνσταντίνο Εμμανουήλ appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση