Στέλλα Δημητρίου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον γάμο της με τον Δημήτρη Μιχαηλίδη

21:40 - 07/09/2022

Την πιο ευτυχισμένη περιόδους της ζωής της διανύει η Στέλλα Δημητρίου, καθώς σε λίγους μήνες θα To άρθρο Στέλλα Δημητρίου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον γάμο της με τον Δημήτρη Μιχαηλίδη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέλλα Δημητρίου: Η πρώτη ανάρτηση της εγκυμονούσας μετά τον γάμο της στην Κύπρο

Με πολιτικό γάμο στη γενέτειρα της, παντρεύτηκε η Στέλλα Δημητρίου λίγο πριν φέρει στον κόσμο τα δίδυμα μωρά της.Την αποκάλυψη μάλιστα έκανε η ίδια μιλώντας στην εκπομπή Happy Day ενώ το βράδυ της Τετάρτης (7-09) πόσταρε την πρώτη φωτογραφία μετά τον γάμο της.«Σας ευχαριστούμε πολύ για τις υπέροχες ευχές σας. Με συγκινεί η αγάπη σας! ????????????????. Είμαι […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Στέλλα Δημητρίου: Η πρώτη ανάρτησή της μετά τον γάμο της στη Λάρνακα

Λίγο καιρό πριν φέρει στον κόσμο τα δίδυμα παιδιά της, η Στέλλα Δημητρίου που μένει μόνιμα πλέον στην Κύπρο, παντρεύτηκε με πολιτικό γάμο στη γενέτειρα της. Το βράδυ της Τετάρτης πόσταρε μάλιστα την πρώτη φωτογραφία μετά τον γάμο της. «Σας ευχαριστούμε πολύ για τις υπέροχες ευχές σας. Με συγκινεί η αγάπη σας! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί […] The post Στέλλα Δημητρίου: Η πρώτη ανάρτησή της μετά τον γάμο της στη Λάρνακα appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»