Επικό σκηνικό με τη Νατάσα Μποφίλιου: «Δεν είστε τόσο γνωστή, γκούγκλαρα Νατάσα και μου έβγαλε Θεοδωρίδου»

13:24 - 08/09/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Άρη Καβατζίκη έδωσε η Νατάσα Μποφίλιου. Η γνωστή ερμηνεύτρια αποκάλυψε κι ένα απίθανο […] The post Επικό σκηνικό με τη Νατάσα Μποφίλιου: «Δεν είστε τόσο γνωστή, γκούγκλαρα Νατάσα και μου έβγαλε Θεοδωρίδου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μποφίλιου:Το επικό σκηνικό με νεαρό - Δεν είστε τόσο γνωστή, γκούγκλαρα Νατάσα και έβγαλε Θεοδωρίδου

Ένα επικό σκηνικό με έναν πιτσιρικά, συμμαθητή του μικρού της αδερφού, περιέγραψε η Νατάσσα Μποφίλιου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νατάσα Μποφίλιου: «Δεν είστε τόσο γνωστή, γκούγκλαρα Νατάσα και μου έβγαλε Θεοδωρίδου» – Το επικό σκηνικό με πιτσιρικά

Ένα επικό σκηνικό με έναν πιτσιρικά, συμμαθητή του μικρού της αδερφού, περιέγραψε η Νατάσσα Μποφίλιου, μιλώντας στην εκπομπή «Πάμε Δανάη». «Πρέπει να σου πω ένα πάρα πολύ αστείο περιστατικό. Είναι ένας πιτσιρίκος, συμμαθητής του αδερφού μου. Ενώ έρχονται όλα τα κοριτσάκια να με αγκαλιάσουν και να βγάλουμε φωτογραφία, αυτός με κοίταζε πολύ διερευνητικά. Και μου λέει “κυρία, γιατί δεν κάνετε κανένα ντουέτο με κανέναν γνωστό καλλιτέχνη, να γίνετε κι εσείς γνωστή;”» διηγείται η Νατάσσα Μποφίλου. «Του λέω “είμαι ήδη γνωστή” και μου λέει “δεν είστε και τόσο γνωστή”. Τον ρώτησα αν με έχει γκουγκλάρει και μου λέει “σας γκούγκλαρα κυρία, έγραψα Νατάσα και μου βγήκε πρώτα Θεοδωρίδου”» είπε ξεσπώντα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»