Τζένη Βάνου: Σοκάρει η κόρη της – «Έκανε απόπειρα αυτοκτονίας, πόνεσε πάρα πολύ»

13:48 - 08/09/2022

Η Αθηνά Ρηγοπούλου, η κόρη της αείμνηστης Τζένης Βάνου, προχώρησε σε μία κατάθεση ψυχής στην εκπομπή To άρθρο Τζένη Βάνου: Σοκάρει η κόρη της – «Έκανε απόπειρα αυτοκτονίας, πόνεσε πάρα πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζένη Βάνου: Έκανε απόπειρα αυτοκτονίας γιατί θεωρούσε πως δεν την ήθελε η μητέρα της

Απόπειρα αυτοκτονίας έκανε η Τζένη Βάνου, σύμφωνα με όσα αποκαλύπτει η κόρη της μεγάλης τραγουδίστριας, Αθηνά Ρηγοπούλου. Όπως είπε, μιλώντας στην εκπομπή «Super Κατερίνα», η Τζένη Βάνου πίστευε ότι η μητέρα της δεν την ήθελε και επιχείρησε να βάλει τέλος στη ζωή της. Αναλυτικά όσα είπε η Αθηνά Ρηγοπούλου για την Τζένη Βάνου: «Δεν ήταν ο χαρακτήρας της τέτοιος να είναι σταρ. Της άρεσε η έννοια σπίτι, να είναι νοικοκυρά, μαμά. Μια μέρα ήρθε μια δημοσιογράφος για να της πάρει συνέντευξη και η μαμά μου ήταν με το φακιόλι και της λέει η δημοσιογράφος “φώναξέ μου την κυρία σου, έχω έρθει για μία συνέντευξη”. Δεν την γνώρισε καν. Όταν έμαθε ο παππούς μου ότι είχε αρχίζει την καριέρα της, θύμωσε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοκάρει η κόρη της Τζένη Βάνου: «Η μητέρα μου έκανε απόπειρα αυτοκτονίας...»

  Η Αθηνά Ρηγοπούλου, η κόρη της αείμνηστης Τζένης Βάνου, προχώρησε μία άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Super Κατερίνα», στην οποία...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Τζένη Βάνου – Σοκαριστική αποκάλυψη: «Έκανε απόπειρα αυτοκτονίας γι’ αυτό»

Η Τζένη Βάνου, μία από τις ωραιότερες φωνές του ελληνικού πενταγράμμου, είχε μια ζωή με αρκετές άγνωστες πτυχές στο ευρύ […] The post Τζένη Βάνου – Σοκαριστική αποκάλυψη: «Έκανε απόπειρα αυτοκτονίας γι’ αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»