Κώστας Κοκκινάκης: «Δεν θα είναι Survivor All Star, θα είναι κάτι άλλο»

08:28 - 12/09/2022

Ο Κώστας Κοκκινάκης βρέθηκε την Κυριακή στη βάφτιση της κόρης της Όλγας Φαρμάκη και του Σταύρου Μαντόπουλου. Οι ρεπόρτερ που […] The post Κώστας Κοκκινάκης: «Δεν θα είναι Survivor All Star, θα είναι κάτι άλλο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Κοκκινάκης: Δεν είμαι σίγουρος αν θα γίνει Survivor All Star

«Δεν θα είναι Survivor All Star, θα είναι κάτι άλλο», λέει ο Κώστας Κοκκινάκης. Στη βάφτιση της κόρης της Όλγας Φαρμάκη και του Σταύρου Μαντόπουλου βρέθηκε ο Κώστας Κοκκινάκης. Οι ρεπόρτερ που έδωσαν το παρών στο μυστήριο, ρώτησαν τον παλαίμαχο πολίστα και για το Survivor All Star. «Δεν είμαι σίγουρος αν θα γίνει τελικά. Δεν ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Κοκκινάκης: Δεν είμαι σίγουρος αν θα γίνει Survivor All Star δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κώστας Κοκκινάκης: «Δε νομίζω ότι θα λέγεται Survivor All Star, κάτι άλλο θα είναι»

Ο Κώστας Κοκκινάκης μίλησε για το Survivor All Star και το τι αναμένεται να δούμε σε αυτό.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κώστας Κοκκινάκης: "Δεν θα είναι Survivor All Star, θα είναι κάτι άλλο"

"Δεν είμαι σίγουρος αν θα γίνει τελικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»