Θανάσης Πάτρας: «Η συνεργασία μου με τη Σοφία Αλιμπέρτη με έβαλε στα πράγματα»

14:50 - 14/09/2022

Στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσε συνέντευξη ο Θανάσης Πάτρας. Ο παρουσιαστής μίλησε για τα επαγγελματικά […] The post Θανάσης Πάτρας: «Η συνεργασία μου με τη Σοφία Αλιμπέρτη με έβαλε στα πράγματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Πάτρας: Η Φάρμα μου άνοιξε καινούργιες πόρτες και με επανένταξε στα πράγματα

“Η δεύτερη χρονιά στο “Mega Καλημέρα” είναι σαν να μη σταματήσαμε καθόλου” ανέφερε ο Θανάσης Πάτρας. Ο Θανάσης Πάτρας έδωσε συνέντευξη στην “Ελένη” και στον Κωνσταντίνο Αρκά και μίλησε για το Mega Καλημέρα, την Φάρμα και την επιστροφή του στα τηλεοπτικά δρώμενα. «Δεν κατάγομαι από αγροτική οικογένεια, αλλά έχω συγγενείς και φίλους που έχουν αγροκτήματα. ... Περισσότερα To άρθρο Θανάσης Πάτρας: Η Φάρμα μου άνοιξε καινούργιες πόρτες και με επανένταξε στα πράγματα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Θανάσης Πάτρας: «Η συνεργασία μου με τη Σοφία Αλιμπέρτη με έβαλε στα πράγματα»

Στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσε συνέντευξη ο Θανάσης Πάτρας.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»