Βασιλική Ανδρίτσου: Είμαι πολύ περήφανη που έγινα μητέρα στα 46 – Δεν με ένοιαξαν καθόλου τα σχόλια

16:04 - 14/09/2022

Η Βασιλική Ανδρίτσου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής “Το Πρωινό” για τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε επειδή έγινε μητέρα στα 46 της χρόνια.   “Δεν με ένοιαξε καθόλου. Ίσα ίσα που νοιώθω πολύ περήφανη που τα κατάφερα στα 46 μου χρόνια. Θεωρώ ότι πολλές γυναίκες που το παλεύουν ή που δεν ήθελαν πριν -εγώ ανήκω […] The post Βασιλική Ανδρίτσου: Είμαι πολύ περήφανη που έγινα μητέρα στα 46 – Δεν με ένοιαξαν καθόλου τα σχόλια appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασιλική Ανδρίτσου: Νιώθω πολύ περήφανη που τα κατάφερα στα 46 μου χρόνια να κάνω παιδί

“Άμα αισθανόμουν κουρασμένη ή γριά θα σου έλεγα πού πας να κάνεις παιδί” δήλωσε η Βασιλική Ανδρίτσου. Στο Πρωινό και στον Ισίδωρο Φίκαρη απάντησε η Βασιλική Ανδρίτσου για το αν τη ενόχλησαν τα σχόλια σε σχέση με το ότι έγινε μητέρα στα 46. «Δεν με ένοιαξε καθόλου. Ίσα ίσα που νοιώθω πολύ περήφανη που τα ... Περισσότερα To άρθρο Βασιλική Ανδρίτσου: Νιώθω πολύ περήφανη που τα κατάφερα στα 46 μου χρόνια να κάνω παιδί δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βασιλική Ανδρίτσου: «Είμαι περήφανη που έκανα παιδί στα 46. Είμαστε 17 χρόνια μαζί και είμαστε πιο ευτυχισμένοι από ποτέ»

Βασιλική Ανδρίτσου: «Είμαι περήφανη που έκανα παιδί στα 46. Είμαστε 17 χρόνια μαζί και είμαστε πιο ευτυχισμένοι από ποτέ» Η Βασιλική Ανδρίτσου σε συνέντευξή στην εκπομπή «Το πρωινό» αναφέρθηκε σε τυχόν σχόλια που δέχτηκε επειδή απέκτησε παιδί στα 46 της χρόνια. Η ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Το πρωινό» και σχολίασε την απόφασή της να αποκτήσει […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία