Έλενα Ασημακοπούλου: Μιλάει πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο – «Νιώθω ελεύθερη γυναίκα»

12:40 - 16/09/2022

Η Έλενα Ασημακοπούλου βρέθηκε καλεσμένη στο «Πρωινό Μας» και παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη To άρθρο Έλενα Ασημακοπούλου: Μιλάει πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο – «Νιώθω ελεύθερη γυναίκα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Ασημακοπούλου: Η πρώτη συνέντευξη μετά τον χωρισμό από τον Μπρούνο Τσιρίλο - «Τώρα είμαι πολύ καλά»

Η γνωστή ηθοποιός, Έλενα Ασημακοπούλου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωινό Μας» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον χωρισμό της...

Διαβάστε το στο Zougla

Έλενα Ασημακοπούλου: «Σπάει» τη σιωπή της για το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο

«Αισθάνομαι ελεύθερη γυναίκα πλέον», εξομολογείται η ηθοποιός

Διαβάστε το στο in.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Μιλάει για το χωρισμό της - «Αισθάνομαι ελεύθερη γυναίκα πλέον»

Η γνωστή ηθοποιός, Έλενα Ασημακοπούλου αναφέρθηκε στον χωρισμό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο και πώς αντιμετώπισαν την κατάσταση με το…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έλενα Ασημακοπούλου για το διαζύγιο με Τσιρίλο: "Στην αρχή ένιωθα μόνη - Τώρα αισθάνομαι ελεύθερη γυναίκα" [Βίντεο]

Η Έλενα Ασημακοπούλου και η Φαίη Σκορδά συναντήθηκαν στον ΣΚΑΪ και τα είπαν για τα διαζύγιά τους

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο – “Νιώθω ελεύθερη γυναίκα”

Η Έλενα Ασημακοπούλου ήταν καλεσμένη στο “Πρωινό μας” και μίλησε για πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο. “Είμαι πολύ ενεργή στα social media και ο κόσμος το είχε καταλάβει. Είμαι ειλικρινής και θέλω να μοιράζομαι την καθημερινότητά μου, τα προβλήματά μου, τα άγχη μου, τη χαρά μου, το παιδί μου οπότε […] The post Έλενα Ασημακοπούλου: Μιλά πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο – “Νιώθω ελεύθερη γυναίκα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: «Σπάει» τη σιωπή της για το διαζύγιο από τον Μπρούνο Τσιρίλο

Μια εφ΄όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε το πρωί της Παρασκευής (16/9) στο «Πρωινό Μας» η Έλενα Ασημακοπούλου. Η αγαπημένη ηθοποιός, που ετοιμάζεται για τη μεγάλη επιστροφή της στην τηλεόραση καθώς θα συμμετέχει στη σειρά «Άγρια Γη», μίλησε για πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο και αναφέρθηκε στην αντίδραση της κόρης της […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Έλενα Ασημακοπούλου: Μιλάει πρώτη φορά για το διαζύγιό της από τον Μπρούνο Τσιρίλο

«Νιώθω ελεύθερη γυναίκα»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»