Αναστάσης Ροϊλός: «Δεν μείωσα την τέχνη μου κάνοντας καθημερινό»

17:22 - 16/09/2022

Καλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Αναστάσης Ροϊλός, το απόγευμα της Παρασκευής, προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση […] The post Αναστάσης Ροϊλός: «Δεν μείωσα την τέχνη μου κάνοντας καθημερινό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστάσης Ροϊλός: Αυτό που ξεπεράστηκε γρήγορα με τις Μέλισσες ήταν ότι δεν μειώνεις την τέχνη σου κάνοντας καθημερινό

Στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένος το μεσημέρι της Παρασκευής (16/09) ο Αναστάσης Ροϊλός. Ο ηθοποιός, ο οποίος τη φετινή σεζόν θα συμμετάσχει στη νέα σειρά «Φλόγα και Άνεμος» αναφέρθηκε μεταξύ άλλων και στην μεγάλη αναγνωρισιμότητα που κέρδισε μέσω των «Άγριων Μελισσών» όπου πρωταγωνιστούσε ως «Νικηφόρος». «Επειδή η αναγνωρισιμότητα είχε να κάνει με τη δουλειά μου, καθαρά, όλο αυτό το γύρω γύρω ξεκίνησε λόγω της δουλειάς, λες ότι είναι κάτι που πάει μαζί. Κάτι πολύ ωραίο που λέει ο Δημητριάδης στη Λήθη του, “πλέον αποδέχθηκα τον κόσμο όπως είναι χωρίς δίχως”. Δηλαδή ήθελα παλιά τον κόσμο όπως τον ήθελα εγώ, χωρίς αυτό χωρίς το άλλο, όμως τώρα τον έχω αποδεχθεί.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αναστάσης Ροϊλός για Άγριες Μέλισσες: «Δεν μείωσα την τέχνη μου κάνοντας καθημερινό»

  Ο Αναστάσης Ροϊλός βρέθηκε καλεσμένος το μεσημέρι της Παρασκευής στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για την διαχείριση της αναγνωρισιμότητας...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αναστάσης Ροϊλός για Άγριες Μέλισσες: «Δεν μείωσα την τέχνη μου κάνοντας καθημερινό»

Ο Αναστάσης Ροϊλός βρέθηκε καλεσμένος το μεσημέρι της Παρασκευής στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. Ο γνωστός To άρθρο Αναστάσης Ροϊλός για Άγριες Μέλισσες: «Δεν μείωσα την τέχνη μου κάνοντας καθημερινό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»