Ιλένια Ουίλιαμς: Η φωτογραφία που δημοσίευσε έναν μήνα μετά τον θάνατο του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς

14:24 - 17/09/2022

Με μια φωτογραφία από τα παιδικά της χρόνια, η Ιλένια Ουίλιαμς θυμάται όσα βίωσε δίπλα στον To άρθρο Ιλένια Ουίλιαμς: Η φωτογραφία που δημοσίευσε έναν μήνα μετά τον θάνατο του πατέρα της, Ρόμπερτ Ουίλιαμς δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιλένια Ουίλιαμς: Η φωτογραφία με τον πατέρα της, έναν μήνα μετά τον θάνατό του

Δείτε το στιγμιότυπο που δημοσίευσε για τον πατέρα της και γνωστό τραγουδιστή, Ρόμπερτ Ουίλιαμς 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Η συγκινητική φωτογραφία με τον μπαμπά της ένα μήνα μετά το θάνατό του

Η Ιλένια Ουίλιαμς προσπαθεί να ξεπεράσει τον θάνατό του πατέρα της

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ιλένια Ουίλιαμς: Συγκινητική φωτογραφία από το παρελθόν ένα χρόνο μετά το θάνατο του μπαμπά της

Η Ιλένια Ουίλιαμς προσπαθεί να ξεπεράσει τον θάνατό του πατέρα της

Διαβάστε το στο in.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Φωτογραφία με τον πατέρα της ένα μήνα μετά το θάνατό του

Ένα μήνα από τον θάνατο του πατέρα της, η Ιλένια Ουίλιαμς έκανε μια συγκινητική ανάρτηση. Ο Ρόμπερτ Ουίλιαμς έφυγε από τη ζωή πριν από τέσσερις εβδομάδες μετά από δύσκολη περιπέτεια με την υγεία του. Μέσα από τα social media η κόρη του, Ιλένια Ουίλιαμς είχε δηλώσει: «Είμαι καλά, παίρνω λίγο τον χρόνο μου. Είμαι εδώ, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ιλένια Ουίλιαμς: Συγκινητική φωτογραφία από το παρελθόν ένα χρόνο μετά το θάνατο του μπαμπά της

H Ιλένια Ουίλιαμς έκανε μια συγκινητική ανάρτηση για τον ένα μήνα από τον θάνατο του πατέρα της. Ο αγαπημένος Ρόμπερτ Ουίλιαμς έφυγε από τη ζωή πριν από τέσσερις εβδομάδες μετά από δύσκολη περιπέτεια με την υγεία του. Ο θάνατος του τραγουδιστή βύθισε στο πένθος την οικογένειά του. Μέσα από τα social media η κόρη του, Ιλένια Ουίλιαμς είχε […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»