Θανάσης Κατερινόπουλος: «Λύγισε» για την απώλεια του γιου του – «Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου»

10:04 - 19/09/2022

Μια σπάνια και αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Θανάσης Κατερινόπουλος στην εκπομπή Happy Day και την Σταματίνα To άρθρο Θανάσης Κατερινόπουλος: «Λύγισε» για την απώλεια του γιου του – «Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει ο Θ. Κατερινόπουλος για την απώλεια του γιου του – «Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου»

Ο Θανάσης Κατερινόπουλος μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική του ζωή, για την καριέρα του ενώ αναφέρθηκε και στις δύσκολες στιγμές που πέρασε όταν ο γιος του έφυγε από τη ζωή. Ο έμπειρος Ταξίαρχος εν Αποστρατεία, Θανάσης Κατερινόπουλος, παραχώρησε μια συνέντευξη εφ όλης της ύλης στην τηλεόραση του Alpha και στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θανάσης Κατερινόπουλος: «Λύγισε» για την απώλεια του γιου του

«Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Θανάσης Κατερινόπουλος για την απώλεια του γιου του: «Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου»

Θανάσης Κατερινόπουλος για την απώλεια του γιου του: «Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου» Μια σπάνια και αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Θανάσης Κατερινόπουλος στην εκπομπή Happy Day και την Σταματίνα Τσιμτσιλή. Ο έμπειρος Ταξίαρχος εν Αποστρατεία μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική του ζωή, για την σύζυγό του ενώ αναφέρθηκε και στις δύσκολες στιγμές που πέρασε όταν ο γιος […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Θ. Κατερινόπουλος: «Λύγισε» για την απώλεια του γιου του – «Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου»

Μια σπάνια και αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε ο Θανάσης Κατερινόπουλος στην εκπομπή Happy Day και την Σταματίνα Τσιμτσιλή. Ο έμπειρος Ταξίαρχος εν Αποστρατεία μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική του ζωή, για την σύζυγό του ενώ αναφέρθηκε και στις δύσκολες στιγμές που πέρασε όταν ο γιος του έφυγε από τη ζωή. Ο Θανάσης Κατερινόπουλος δήλωσε συγκινημένος: «Δεν μπορώ να πω τίποτα. Έφυγε από τη ζωή 31 ετών στον ύπνο του. Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου. Αυτά μακάρι να μην συμβαίνουν σε κανένα γονέα. Μαθαίνεις να ζεις με αυτή την απώλεια και ελπίζεις στην άλλη ζωή, αν υπάρχει άλλη ζωή». Σχετικά με την προσωπική του ζωή, ο Θανάσης Κατερινόπουλος σημείωσε: «Η γυναίκα μου είναι ένα λιμάνι. Ε

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»