Θανάσης Κατερινόπουλος: Θα πολιτευθώ με το ΠΑΣΟΚ έπειτα από πρόσκληση του Νίκου Ανδρουλάκη

11:56 - 19/09/2022

Υποψήφιος με το ΠΑΣΟΚ θα είναι ο ταξίαρχος εν αποστρατεία και επίτιμος πρόεδρος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας, Θανάσης Κατερινόπουλος, έπειτα από πρόταση του προέδρου του κόμματος, Νίκου Ανδρουλάκη.Υποψήφιος με το ΠΑΣΟΚ θα είναι ο ταξίαρχος εν αποστρατεία και επίτιμος πρόεδρος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας, Θανάσης Κατερινόπουλος, έπειτα από πρόταση του προέδρου του κόμματος, Νίκου Ανδρουλάκη.«Θα είμαι υποψήφιος με το ΠΑΣΟΚ στη Δυτική Αθήνα. Εγώ δεν είμαι επαγγελματίας της πολιτικής. Είχα δουλειά, έχω δουλειά. Δεν πάω να πολιτευτώ για να εξασφαλίσω τα προς το […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Κατερινόπουλος: Θα πολιτευθώ με το ΠΑΣΟΚ έπειτα από πρόσκληση του Νίκου Ανδρουλάκη

Υποψήφιος με το ΠΑΣΟΚ θα είναι ο ταξίαρχος εν αποστρατεία και επίτιμος πρόεδρος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας, Θανάσης Κατερινόπουλος, έπειτα από πρόταση του προέδρου του κόμματος, Νίκου Ανδρουλάκη. «Θα είμαι υποψήφιος με το ΠΑΣΟΚ στη Δυτική Αθήνα. Εγώ δεν είμαι επαγγελματίας της πολιτικής. Είχα δουλειά, έχω δουλειά. Δεν πάω να πολιτευτώ για να εξασφαλίσω τα προς το ζην», ανέφερε ο Θάνος Κατερινόπουλος, μιλώντας στην εκπομπή «Happy […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»