Δέσποινα Στυλιανοπούλου: «Έχω ένα παράπονο μεγάλο, με έδιωξε και δεν θα το ξεχάσω»

20:12 - 21/09/2022

Σε μια εξομολόγηση καρδιάς προχώρησε η Δέσποινα Στυλιανοπούλου στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Γιώργο Μουλά. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, η […] The post Δέσποινα Στυλιανοπούλου: «Έχω ένα παράπονο μεγάλο, με έδιωξε και δεν θα το ξεχάσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Στυλιανοπούλου για συνάδελφό της: «Με έδιωξε και δεν θα το ξεχάσω»

«Ίσως είμαι η μόνη που έπαιξα με όλους, τους αξέχαστους, τους μοναδικούς και ανεπανάληπτους» ανέφερε η ηθοποιός 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δέσποινα Στυλιανοπούλου για συνάδελφό της: Με έδιωξε και δεν θα το ξεχάσω

«Ίσως είμαι η μόνη που έπαιξα με όλους, τους αξέχαστους, τους μοναδικούς και ανεπανάληπτους» ανέφερε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δέσποινα Στυλιανοπούλου: «Η Αλίκη μου έσφιξε το χέρι και μου είπε “ψιψίνα, γιατί να πεθάνω;”»

Η αγαπημένη φίλη της Αλίκης Βουγιουκλάκη μιλά για την αείμνηστη ηθοποιό και κάνει αποκαλύψεις για τη ζωή της

Διαβάστε το στο in.gr

Δέσποινα Στυλιανοπούλου: «Ο γάμος μου διήρκησε μια ημέρα, νομίζω δεν τον έχω ξεπεράσει»

Η ηθοποιός, Δέσποινα Στυλιανοπούλου μίλησε στην κάμερα του «Mega Καλημέρα» για τη φιλία της με την Αλίκη Βουγιουκλάκη, για τις ταινίες που πρωταγωνίστησε αλλά και για τα χρήματα που έπαιρναν οι υπόλοιποι ηθοποιοί.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Εξομολόγηση Δέσποινας Στυλιανοπούλου: «Έχω ένα παράπονο μεγάλο…»

Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη.Η Δέσποινα Στυλιανοπούλου μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη.Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα: Ο σεβασμός έχει χαθεί σήμερα σε σχέση με τότε; Έχω ένα παράπονο μεγάλο. Δεν θέλω να αναφέρω το όνομα του. Ήμουν σε μια παράσταση και ανέβηκα στα καμαρίνια με σκοπό να συγχαρώ τους ηθοποιούς. Όταν μπήκα στο καμαρίνι του πρωταγωνιστή, του […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»