Κηδεία Μάρθας Καραγιάννη: Συντετριμμένος ο πρώην σύντροφός της, Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο»

12:50 - 22/09/2022

Συντετριμμένος ο Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» στη Μάρθα Καραγιάννη στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών. Ο παλαίμαχος To άρθρο Κηδεία Μάρθας Καραγιάννη: Συντετριμμένος ο πρώην σύντροφός της, Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάρθα Καραγιάννη: Με τρεμάμενη φωνή στην κηδεία της ο πρώην σύντροφός της, Βασίλης Κωνσταντίνου

Το μεσημέρι της Πέμπτης, συγγενείς, φίλοι, συνάδελφοι και άνθρωποι του πολιτικού και καλλιτεχνικού χώρου, αποχαιρέτησαν τη Μάρθα Καραγιάννη...

Διαβάστε το στο Zougla

Μάρθα Καραγιάννη: Με τρεμάμενη φωνή στη κηδεία της ο πρώην σύντροφός της, Βασίλης Κωνσταντίνου

  Το μεσημέρι της Πέμπτης, συγγενείς, φίλοι, συνάδελφοι και άνθρωποι του πολιτικού και καλλιτεχνικού χώρου, αποχαιρέτησαν τη Μάρθα Καραγιάννη....

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάρθα Καραγιάννη: Συντετριμμένος στην κηδεία ο πρώην σύντροφός της Βασίλης Κωνσταντίνου

Συντετριμμένος ο Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» στη Μάρθα Καραγιάννη στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής και πρώην σύντροφος της σπουδαίας ηθοποιού δεν μπορεί […] The post Μάρθα Καραγιάννη: Συντετριμμένος στην κηδεία ο πρώην σύντροφός της Βασίλης Κωνσταντίνου appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κηδεία Μάρθας Καραγιάννη: Συγκλονίζει ο πρώην σύντροφός της Βασίλης Κωνσταντίνου

ΜΑΡΘΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ: Συντετριμμένος ο Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» στη Μάρθα Καραγιάννη στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών. Διαβάστε όλες τις ειδήσεις από το tilegrafimanews.gr Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής και πρώην σύντροφος της σπουδαίας ηθοποιού δεν μπορεί να πιστέψει πως η «δικιά του Μάρθα» δεν είναι πια εδώ… «Τι να σας πω. Να πω το αντίο στη Μάρθα Καραγιάννη είναι δύσκολο… Θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός για να πω στη Μάρθα Καραγιάννη αντίο» είπε με βαθιά συγκίνηση ο Βασίλης Κωνσταντίνου στα τηλεοπτικά συνεργεία. «Η Μάρθα Καραγιάννη ήταν ένα κομμάτι από τη ζωή μου. Ήταν ένας μεγάλος έρωτας που έγινε μία δυνατή φιλία, οικογένεια. Από τότε που γνώρισα τη Μάρθα έγινα πιο σοβαρός» σ

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr

Κηδεία Μάρθας Καραγιάννη: Συντετριμμένος ο πρώην σύντροφός της, Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» (ΦΩΤΟ)

Κηδεία Μάρθας Καραγιάννη: Συντετριμμένος ο πρώην σύντροφός της, Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» (ΦΩΤΟ) 22/09/2022 Συντετριμμένος ο Βασίλης Κωνσταντίνου στο τελευταίο «αντίο» στη Μάρθα Καραγιάννη στο Α’ Νεκροταφείο Αθηνών. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής και πρώην σύντροφος της σπουδαίας ηθοποιού δεν μπορεί να πιστέψει πως η «δικιά του Μάρθα» δεν είναι πια εδώ… «Τι να σας πω. Να πω το αντίο στη Μάρθα Καραγιάννη είναι δύσκολο… Θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός για να πω στη Μάρθα Καραγιάννη αντίο» είπε με βαθιά συγκίνηση ο Βασίλης Κωνσταντίνου στα τηλεοπτικά συνεργεία. «Η Μάρθα Καραγιάννη ήταν ένα κομμάτι από τη ζωή μου. Ήταν ένας μεγάλος έρωτας

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»