Κατερίνα Καινούργιου: Η αποκάλυψη για την πλαστική επέμβαση που έκανε στα 17 της χρόνια

12:50 - 23/09/2022

Με αφορμή την επέμβαση στην οποία θα υποβληθεί ο Τρύφωνας Σαμαράς, η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε μέσα To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Η αποκάλυψη για την πλαστική επέμβαση που έκανε στα 17 της χρόνια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: Η αποκάλυψη για την πλαστική επέμβαση που έκανε στα 17 της

«Πέρα από τη μύτη που ήταν χάλια, δεν μπορούσα να αναπνεύσω» είπε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αποκάλυψη Καινούργιου: Στα 17 έκανα την πρώτη πλαστική επέμβαση στην μύτη- Υπέγραψαν οι γονείς μου

Με αφορμή την είδηση ότι ο Τρύφωνας Σαμαράς υποβλήθηκε σε μία επέμβαση στη μύτη, η Κατερίνα Καινούργιου μοιράστηκε τη δική της εμπειρία στην εκπομπή της Super Katerina στον Alpha.Με αφορμή την είδηση ότι ο Τρύφωνας Σαμαράς υποβλήθηκε σε μία επέμβαση στη μύτη, η Κατερίνα Καινούργιου μοιράστηκε τη δική της εμπειρία στην εκπομπή της Super Katerina στον Alpha.Όπως αποκάλυψε η γνωστή παρουσιάστρια, έχει κάνει και εκείνη δύο χειρουργεία στη μύτη της. Στα 17 της, η Κατερίνα Καινούργιου έκανε επέμβαση στο διάφραγμά της αλλά και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Παπουτσάκη: Η αποκάλυψη για τον θηλασμό και το μεγάλο ρίσκο που πήρε στη ζωή της

Καλεσμένη της Ζωής Κρονάκη και του Δημήτρη Γιαγτζόγλου ήταν η Κατερίνα Παπουτσάκη. Τι είπε για τους δύο γιους της αλλά και για τον ρόλο που τη στιγμάτισε.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Αποκάλυψε πότε έκανε την πρώτη επέμβαση στη μύτη

H Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε μέσα από την εκπομπή «Super Κατερίνα» ότι είχε κάνει δύο χειρουργεία στη μύτη της σε μικρότερη ηλικία. Η παρουσιάστρια με αφορμή την επέμβαση στην οποία θα υποβληθεί ο Τρύφωνας Σαμαράς είπε: «Ήμουν 17 χρονών. Πέρα από τη μύτη που ήταν χάλια, το πιο σημαντικό, και για αυτό υπέγραψαν οι γονείς μου […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Κατερίνα Καινούργιου - Η αποκάλυψη για την πλαστική επέμβαση που έκανε στα 17 της χρόνια

"Κοιμόμουν με τρία μαξιλάρια, είχα τόσο σοβαρό θέμα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»